קנדל ג'נר אומרת שהריון 'מרגיש אמיתי' בזמן קניות לתינוק

מוקדם ממאוחר? קנדל ג'נר הודה ברעיון של ללדת תינוק "מרגיש אמיתי" אליה בתוך מערכת היחסים שלה עם החבר דווין בוקר במהלך הפרק של יום חמישי, 9 ביוני, של הקרדשיאנס.

"אוי אלוהים, להיות בחנות לתינוקות מרגיש לי אמיתי בימים אלה", אמרה דוגמנית העל, בת 26, לאחותה קלואי קרדשיאן בזמן שהם קנו עבור קיילי ג'נרWHO הייתה בהריון בזמן שלפני לידת בנה עם טרוויס סקוט. "בדיוק כמו שהיום מגיע בשבילי, אתה יודע?"

המייסדת Good American, 37, הזכירה לאחותה הצעירה שגיל 26 אינו "זקן" ללדת תינוק לאחר שקני הצביע על גילה כסיבה הממשמשת ובאה לכך שההריון מרגיש "קצת יותר אמיתי".

Broadimage/Shutterstock

קלואה נתנה עצות טובות לגבי שמירה על "סטנדרטים" גבוהים שלה כשהיא החליטה עם מי להביא ילדים לעולם. "יש לי סטנדרטים, ואני אעמוד בהם ב-100 אחוז", הבטיח קנדל.

ה אָפנָה כוכבת הכיסוי היא היחידה מבין האחים המפורסמים שלה שעדיין אין לה ילדים, והיא חשפה שהלחץ קיים להקים משפחה משלה במוקדם מאשר במאוחר.

"[Kris Jenner] פשוט יכתוב לי באקראי ויהיה כמו, 'אני חושבת שהגיע הזמן', ואני כאילו, 'זה לא תלוי בי?!'", התבדחה במהלך הופעה ב- פופ יומי.

למרות שלקנדל יש חוש הומור טוב לגבי דברים, היא הודתה שהיא מרגישה "אי נוחות" על ידי אמה, בת 66, שדחפה אותה להתרבות.

"אתה ממשיך להגיד לי, 'את לא נהיית צעיר יותר'. אבל נחשו מה? זה החיים שלי, " היא אמרה לאמא הקרדשיאנס. "אני לא יודע אם אני מוכן עדיין."

לאחר שקריס התקשרה ל-OBGYN שלהם כדי לברר לגבי קנדל הקפיאה את הביצים שלה, הדוגמנית סגרה את העניינים אחת ולתמיד. "יש לי עוד הרבה מה להבין לפני שאוכל, כמו, לקבל ילד לתוך חיי", אמרה. "אני עדיין, כאילו, נהנה מהחיים בעצמי. ואני בסדר עם זה כרגע."

עם זאת, נראה שקנדל מכוונת להקמת משפחה. "בסוף חיינו, לא יהיה אכפת לך שעבדת כל יום והרווחת כל כך הרבה כסף. יהיה לך אכפת מהיחסים שבנית ומהקשרים שיש לך ומהאהבה שיצרת", היא בעבר. סיפר אָפנָה. "זה מה שיהיה לך אכפת ממנו. זה כל הקטע שלי: מה אתה משאיר מאחור".

יתרה מכך, החבר שלה, דווין, בן 25, איתו החלה לצאת ב-2020, מעריץ גם את משפחתה הגדולה. היא אמרה שלכוכבת ה-NBA יש מערכת יחסים מצוינת עם כל האחייניות והאחיינים שלה.

"הוא אוהב אותם," התפרץ קני תוכנית הלילה בספטמבר 2021. "יש לו ולסטורמי מערכת יחסים מדהימה. היא מאוהבת בו הכי גדולה".

קישור מקור