קנדל ג'נר ודווין בוקר נפרדו: רמזים לפרידה

קנדל ג'נר ודווין בוקר נפרדו: רמזים לפרידה

קנדל ג'נר ו דווין בוקר התפצלו, בקשר מאשר. "הם נפרדים כבר שבוע או שבועיים", אומר מקורב בקשרוהוסיפו שהם "לוקחים מקום לעבוד על חייהם שלהם כרגע."

הזוג עורר שמועות על פרידה לאחר כמעט שנתיים של זוגיות. "דווין היה בסקוטסדייל לפני שני סופי שבוע ופלרטט מאוד עם כמה בנות", מספר מקור אחר בקשראבל הוסיפו שהם "לא ראו שום נשיקות או משהו" אבל כוכב הפיניקס סאנס "שיחק רווק".

ביום רביעי, 22 ביוני, בידור הערב דיווחו שקנדל, 26, ודווין, 25, עזבו את זה, אבל הם לא שוללים פיוס אפשרי בעתיד. "קנדל מרגישה שהם בדרכים שונות", אמר מקור אחד לרשת, בעוד שאחר אמר שהשניים "ניהלו דיונים לגבי עתידם אבל הם לא באותו עמוד".

סיפר ​​מקור אחר E! חֲדָשׁוֹת שבני הזוג לשעבר, ש"היו [broken up] במשך כשבוע וחצי", הדדית, "מקווים לגרום לזה לעבוד, אבל נכון לעכשיו, הם מפוצלים".

היו רמזים שהובילו לפרידה שהזוג כבר לא היה פריט. קנדל שיתפה תמונה דרך הסטוריז שלה באינסטגרם ב-18 ביוני עם חברתה, הדוגמנית פיי חדרה, יושבים יחד ליד שולחן ארוחת ערב. למחרת, השניים צולמו כשהם הולכים לאורך החוף במאליבו כשקנדל מנענעת ביקיני סגול. בעוד שהשניים חברים ותיקים, העובדה שקנדל לא נראתה עם דווין במשך שבועות הדאיגה את המעריצים.

קנדל ודווין גם הרימו גבות כששניהם לא הכירו במה שהיה יום השנה השני לדייטים שלהם ב-12 ביוני 2022, לאחר שהציגו אותו בפומבי בשנה שלפני כן. התאריך הגיע ועבר מבלי שאף אחד מהם שיתף פוסטים באינסטגרם על אבן הדרך. העוקבים גם ציינו שדווין או מחק או העביר לארכיון תמונה נדירה שלו ושל קנדל מתחבקים בזמן שהם מבלים יחד את ערב השנה החדשה.

זה היה בכי רחוק מהשנה שקדמה לה, כשהזוג שיתפו תמונות נעימות לחשבונות האינסטגרם שלהם חוגגים את יום השנה שלהם. דווין פרסם סדרה של צילומי מצב כולל שולחן ארוחת ערב רומנטי ערוך על רקע שקיעה מדהימה, וכתב "אני [heart emoji] @kendalljenner" עליו. בכיתוב הוא ציין את אבן הדרך שלהם בכך שכתב, "365. 52. 1", עבור הזמן שהם בילו כזוג.

במחווה ליום השנה שלה, קנדל פרסמה תמונה מחייכת כשהיא מחבקת את שחקן ה-NBA כשהיא יושבת על השיש במטבח יחד עם עוד תמונה שלה מכורבלת בכדור על ברכיו של דווין על סיפון מטוס פרטי.

מאוחר יותר הביע דווין את רגשותיו כלפי הקרדשיאנס מככבת ביום הולדתה ב-3 בנובמבר 2021. הוא התקשר אליה האישה הכי יפה" בתמונת סטורי באינסטגרם המציגה את הזוג סועד ארוחת ערב רומנטית בזמן מפלט טרופי. בני הזוג המשיכו לבלות את סוף השבוע של השנה החדשה 2022 יחד בבקתה מושלגת עם חברים.

קנדל ודווין הציתו שמועות על היכרויות באפריל 2020, אבל הם לא התחילו לצאת רשמית עד יוני מאוחר יותר. כוכבת הכדורסל נראתה לאחרונה לצדה של קנדל כשהשתיים הצטרפו למשפחתה לארוחת ערב ב-Ristorante Puny בפורטופינו, איטליה, ב-20 במאי. זה הגיע יומיים לפני כן. קורטני קרדשיאן ו טרוויס בארקרהחתונה של, והזוג החזיק ידיים בהערצה כשהם צולמו כשהם מתקרבים למסעדה.

נציגי קנדל ודווין לא הגיבו מיד בקשר'בקשה של תגובה

קישור מקור