קנדל ג'נר חותכת סרטון מלפפון צלוי על ידי מעריצים

חיש קל! האוהדים מותחים ביקורת קנדל ג'נרכישוריה של המטבח לאחר שנראתה חותכת מלפפון באופן מוזר במהלך הפרק של יום רביעי, 11 במאי, של הקרדשיאנס.

"אומג האם קנדל מעולם לא חתכה מלפפון לפני כן? זו חייבת להיות הטכניקה הגרועה ביותר שראיתי אי פעם", כתב צופה ברשתות החברתיות לאחר פרסום הפרק.

לפני המאבק הנפיץ שלה עם סקוט דיסיקהדוגמנית הכינה לעצמה משהו לאכול באמה קריס ג'נרהבית החדש של המותג. היא התעקשה שתכין את החטיף בעצמה לאחר שהאמא הציעה לשף שלה להכין את האוכל.

"אני מכינה את זה בעצמי," היא אמרה. "רק הולך לקצוץ קצת מלפפון. זה די קל."

עם זאת, כשהיא חתכה את המלפפון, היא ניסתה לחתוך את הירק מבלי להחזיק אותו. בשלב מסוים, מייסדת 818 אפילו החזיקה את המלפפון עם היד שנועדה לקיצוץ, והשאירה את זרועה שלובת על האוכל.

באדיבות קנדל ג'נר/אינסטגרם

"למלפפונים יש זרעים? הו כן. אני לא חותך טוב, אז אל תתקרב אליי", אמרה קנדל לצוות הצילום.

לאחר שנאבקה בהכנת האוכל, קריס קראה לשף לסייע לבתה. עם זאת, הרגע נשמר כשסקוט הגיע לבית לוס אנג'לס רגעים לפני חילופי הדברים הסוערים.

"אני לא יודע מה יותר גרוע, היללות של סקוט, קורטני וטרוויס משתוללים מול מסיבת ארוחת ערב אינטימית או כישורי חיתוך המלפפונים של קנדל", כתב משתמש אחר בטוויטר.

אמנם כישורי החיתוך הבסיסיים שלה לא גורדון רמזי סטטוס, גילתה קנדל קוסמופוליטי שהיא אוהבת לבשל ולשלוט במתכונים. "Mאני והחברים שלי אוהבים לבשל ביחד, אבל אנחנו יותר ניסיוניים", הסבירה.

"אבל אני צריכה לחקור את זה יותר, יש לי כל כך הרבה ספרי בישול שאני צריכה לפתוח", היא המשיכה. עם זאת, המייסדת של קנדל וקיילי ציינה שהיא הכי נהנית מאפייה… מה שלא באמת דורש כישורי חיתוך מעולים.

"כשגדלתי אהבתי לאפות, ככה הייתי הורג את הזמן שלי אחרי הלימודים כשסיימתי עם שיעורי הבית שלי", אמרה. "אני מוצא בישול מאוד טיפולי ובאופן כללי נהנה לתת למשהו אחר מלבד טלפון או טלוויזיה להעסיק את דעתי."

בזמן שהאינטרנט בוחר את הטכניקה הקולינרית של קנדל, עדיין יש כמה מעריצים שתומכים באחות ג'נר הבכורה בכיף קליל.

"קנדל ג'נר עשויה להיות דוגמנית סופרסטאר עשירה שיצאה הארי סטיילס אבל לפחות אני יכול לקצוץ מלפפון, אז מי באמת המנצח כאן? עדיין היא", התבדח מעריץ אחר.

לאחר שראתה את שטף ההערות, קנדל מחאה כפיים למשתמש בטוויטר שכינה את החיתוך שלה "טראגי" בכך שהדגיש בציניות שזה אכן היה.

קישור מקור