קנדל ג'נר מצטלמת בעירום לחלוטין לאחר הפרידה של דווין בוקר

חושפים הכל! קנדל ג'נר הלכה עירומה לגמרי בתמונה חדשה על רקע הפרידה שלה מהחבר לשעבר דווין בוקרמהבהבת בחלק האחורי העירום שלה בצילום.

ה קרדשיאנס star, 26, פרסם את התמונה באמצעות אינסטגרם ביום ראשון, 26 ביוני, עם תמונת המצב הראשונה שבה היא שוכבת על כיסא חוף נראית עירומה לחלוטין, ולכאורה מוסיפה פס שחור על הציץ שלה כדי אולי לציית למדיניות האינסטגרם ללא עירום. עם זאת, שלל החשוף שלה נראה בבירור בתמונת המצב. תמונות אחרות בפוסט הקרוסלה שלה כללו אחת מטיולי הסוסים שלה וסרטון של נסיעה ציורית של שקיעה במורד כביש מהיר.

בעוד קנדל רק כתבה את הפוסט שלה באימוג'י פשוט מחבק של פנים שמחות, מעריצים רבים פנו למדור התגובות כדי להתייחס לפרידה האחרונה שלה ושל דווין.

"למאו אנרגיה אחת [sic]", כתב משתמש אינסטגרם אחד. "IKR, התכוונתי לומר מצב רוח שלאחר הפרידה", הגיב אדם אחר, בעוד שמעריץ נפרד הרחיק לכת וציין, "תאהב אותי בפוסטים של פרידה."

Shutterstock

למרות שקנדל לא התייחסה לזה בפומבי, בקשר אישרו כי קנדל ודווין, 25, הפסיקו את זה לאחר היכרויות במשך שנתיים, רק ארבעה ימים לפני הפוסט המחניק שלה במדיה החברתית.

"הם נפרדים כבר שבוע או שבועיים", אמר מקורב אחד ביום רביעי, 22 ביוני, והוסיף שהם "לוקחים מקום לעבוד על חייהם שלהם כרגע".

באותו יום, סיפר מקור שני בקשר, "דווין היה בסקוטסדייל לפני שני סופי שבוע ופלרטט מאוד עם כמה בנות", אבל הוסיף שהם "לא ראו נשיקות או משהו". עם זאת, המקורב ציין ששחקן פיניקס סאנס "שיחק רווק".

בידור הערב עוד דיווחו כי בעוד השניים נפרדו, ייתכן שהם יכולים להתפייס.

"קנדל מרגישה שהם בדרכים שונות", אמר מקור נפרד לרשת באותו היום, כשמקורב אחר מציין כי השניים "ניהלו דיונים לגבי עתידם אבל הם לא באותו עמוד".

שבועות לפני בקשר אישרו את הפרידה שלהם, שחקן הכדורסל ומייסד 818 Tequila עוררו שמועות מפוצלות כאשר הם נמנעו מלחלוק דבר אחד מהשני באמצעות מדיה חברתית ביום השנה השני שלהם לאחר שהסבו את תשומת הלב לאבן הדרך של שנה אחת שלהם ביוני 2021. לא רק זה, אלא גם מעריצים גם גדלה מודאג כשקנדל שיתפה תמונה עם חבר קרוב ודוגמנית פיי חדרה דרך סיפורי האינסטגרם שלה ולא כל דבר מהיפה שלה.

קנדל ודווין התחילו לצאת לראשונה ביוני 2020 אבל הם הכירו זה את זה כמה שנים קודם לכן, כפי שהם הכירו לראשונה כשדווין יצא קיילי ג'נרהחבר הכי טוב לשעבר של ג'ורדן וודס. כמו כן, קנדל והחבר לשעבר שלה בן סימונס יצא לדייט זוגי עם דווין וג'ורדין, כיום בני 24, כשהיו אייטם ב-2018.

מעריצי הזוג הנמוך היו המומים מהפיצול שלהם, כשקנדל ודווין נראו משתתפים קורטני קרדשיאן ובעל טרוויס בארקרהחתונה היוקרתית של פורטופינו, איטליה, ב-22 במאי.

ב-4 בינואר, סיפר מקורב נפרד באופן בלעדי סגנון חיים שהצמד לשעבר היה "כל כך מאוהב" ושאירוסין היה "רק עניין של זמן".קישור מקור