קנדרה, ברידג'ט 'היה קל יותר' באחוזת פלייבוי

חבר למשחק לשעבר הולי מדיסון אומר קנדרה ווילקינסון ו ברידג'ט מרקורד "היה יותר קל" ב- פלייבוי אחוזה, היא מספרת באופן בלעדי בקשר. "הייתה לי כל כך הרבה יותר אחריות על הכתפיים שלי בתור החברה הראשית".

"הייתי צריך לחלוק חדר עם Hef. הייתה לי אפס פרטיות, אפס חופש", המארחת והמפיקה בפועל של ID's רצח פלייבויאיזה בכורה ב-23 בינואר, מסביר. "לא שלא היו להם את הקשיים שלהם, הם בהחלט היו, אבל זה היה הרבה יותר קל".

הולי ובריג'ט יצאו עם יו הפנר משנת 2001 עד 2008. קנדרה החלה את מערכת היחסים שלה עם איל ההון ב-2004, וגם סיימה את העניינים ב-2008.

מאט סיילס / AP / Shutterstock

בזמן ש "בנות שלב הבאמנחה הפודקאסט, 43, מודה שהנשים חלקו "חוויה דומה" ב"מובנים מסוימים", הולי מציינת "בהרבה דרכים" שבה איבדה חירויות בתור פלייבוי החברה הראשית של המייסד.

"ברידג'ט יכלה להחזיק חברים בחדר שלה – נשים אחרות שגרו שם, נשים אחרות שהיו חברות למשחק – ולישנות מעט בלילות וליהנות וללכת הביתה ולבקר את משפחותיהן", נזכרת הולי. "לקנדרה היו דברים שהיא עשתה, ופשוט לא היה לי את החופש הזה, אז זה היה הרבה יותר קשה.

בילה כל כך הרבה זמן עם Hef, יליד אורגון התחיל לראות "צד אפל יותר" לאיל. הולי מציינת כי היה "סטנדרט כפול" בין מפרסם המגזין, שמת בספטמבר 2017 בגיל 91, לבין חברותיו, ש"צפויות להיות מונוגמיות רק איתו".

"להרבה נשים שחיו שם באותה תקופה היו חברים סודיים בצד שהן יראו במהלך היום, או שהן היו אומרות שהן הולכות לבקר את משפחותיהן, אבל באמת שהן הולכות לבקר חבר", יומני וגאס אומר המחבר. "מעולם לא היה לי מישהו בצד. לברידג'ט אף פעם לא היה אף אחד בצד, אבל אני חושב שכמעט כל השאר כן.

ה בנות ליד אלום הייתה מאוד כנה לגבי המציאות של מערכת היחסים שלה עם יו מאז שהוציאה את ספרה ב-2015, במחילת הארנב. בשנים האחרונות היא חשפה פרטים על המפגש המיני הראשון שלהם ועוד.

הולי מקווה שאנשים "לוקחים את הניואנסים" מסיפורי חדר השינה שלה, כולל שליו היו נשים שעשו את "העבודה המלוכלכת" עבורו.

"הוא לא רצה להוציא את הצוואר שלו החוצה כביכול. אז יהיו בנות שיגרמו לשאר הבנות להרגיש בנוח וינסו לגרום להן להיכנס לחדר השינה", אם לשניים, שחולקת את הבת קשת ואת הבן יער עם הבעל לשעבר. פסקואלה רוטלה, מסביר. "לא היה אכפת לנשים האלה, אתה יודע, מה הבנות החדשות מרגישות או מה הן רוצות לצאת מזה או מה המטרה שלהן. הם רק רצו לזכות בחסד עם הפ על ידי השלכת כמה שיותר נשים מתחתיו".

הולי ממהרת לציין שהיא לא רצתה "לקחת אחריות מהגברים", אלא יותר מכך לחשוף את "איך הם פועלים", והוסיפה, "לא ידעתי על אף אחת מהסוגים האלה של דינמיקה כשנכנסתי האחוזה כי אף אחד לא דיבר על דברים מהסוג הזה."

מוות על ידי תהילה בכורה ביום שני, 23 בינואר, בשעה 21:00 ET, ולאחר מכן רציחות הפלייבוי בשעה 22:00 ET. שתי הסדרות ישודרו באותו יום ב-Discovery+.

קישור מקור