קנדרה ווילקינסון, האנק באסט סטטוס מערכת יחסים

מתחזק? קנדרה ווילקינסון אולי ידועה בעיקר בזכות הרומן שלה עם יו הפנר, למרות שהיא מצאה אהבה עם האנק באסט לאחר שעזב את אחוזת פלייבוי. המשיכו לגלול כדי לגלות את כל מה שאנחנו יודעים על מערכת היחסים שלהם והיכן הם עומדים.

האם קנדרה ווילקינסון והאנק באסט עדיין ביחד?

קנדרה והאנק לא נמצאים כרגע במערכת יחסים. עם זאת, הם עדיין חלק מחייהם של זה כשהם הורידים את ילדיהם האנק הרביעי ועליה.

כמה זמן היו קנדרה ווילקינסון והאנק באסט ביחד?

הפלייבוי באני לשעבר ושחקן ה-NFL התארסו ב-2009 לאחר שישה חודשים של היכרויות.

שבועיים לאחר שחשפו שהם מצפים לילדם הראשון המשותף, קנדרה והאנק קשרו את הקשר באחוזת פלייבוי ביוני 2009.

בשנת 2010, נישואיהם עלו במחסום כאשר קלטת הסקס של קנדרה – שעל פי הדיווחים צולמה כשהייתה בת 18 – הודלפה. "קשה לו כי זה כרוך בבחור אחר, כמובן, וזה קשה לו בגלל הבן שלנו והכל", הודתה בזמנו בפרק בתוכנית שלה, קנדרה. "הוא מבין. [He says], 'אנחנו רק צריכים להרים את הראש גבוה כי אנחנו הולכים להיות מותקפים, אבל אנחנו לא יכולים לברוח. אנחנו צריכים להתמודד עם זה״. זה הולך להיות ממש קשה. כנראה התקופה הקשה בחיינו".

הם עבדו על הבעיות שלהם ולאחר מכן קיבלו את עלי'ה בברכה במאי 2014.

Shutterstock

עם זאת, קנדרה והאנק התמודדו עם מתח פעם נוספת ביולי 2014 כשנודע לה שהוא בגד בה עם דוגמנית אווה סברינה לונדון כשהייתה בחודש השמיני להריונה עם בתם.

לאחר פיצול קצר, הזוג התפייס עד נובמבר אותה שנה. "כל מה שאני יכול לומר זה שאני מאמין להאנק. אני אוהב את האנק. והוא הוכיח לי שכדאי לו לסלוח ולהילחם בשבילו", ה בנות ליד אלום סיפר Us Weekly בזמן. "הוא היה במקום הלא נכון בזמן הלא נכון, ודברים מצערים התרחשו. הוא מאוד פתי ותמים".

למרות שנתנו להאנק הזדמנות נוספת, הזוג התמודד עם הרבה שמועות מפוצלות עד שבסופו של דבר הפסיקו את זה בשנת 2018. "היום הוא היום האחרון של הנישואים שלי לגבר היפה הזה", חשפה קנדרה באמצעות אינסטגרם באפריל אותה שנה. "לנצח אוהב את האנק ואהיה פתוח אבל כרגע בחרנו ללכת בדרכים שלנו. … כנראה שתראה אותנו ביחד הרבה אבל זה בגלל שאין שנאה. האהבה מנצחת במקרה הזה זה פשוט נראה קצת מצחיק. תודה לך האנק על 8 שנות נישואים יפות ושני ילדים יפים. אני מרגיש כל כך אסיר תודה ומבורך".

הגירושים שלהם הסתיימו בפברואר 2019.

מהי מערכת היחסים של קנדרה ווילקינסון והאנק באסט כיום?

האמינו שבני הזוג לשעבר היו "במקום ממש טוב" עם ההורות המשותפת שלהם במהלך הנעילה של COVID-19 של 2020. "קנדרה היא לא אדם דרמטי ושמה את הילדים שלה במקום הראשון ולא חושבת שרעש מבחוץ שווה להילחם עליו ", סיפר מקורב Us Weekly, בהתייחסו לשמועות שיש איש מסתורין חדש בחייה. "יש לה את השבועות שלה לסירוגין עם הילדים והיא פשוט שמחה שהילדים שלה בריאים ונמצאים במקום נהדר."

ואז באפריל 2021, סיפרה קנדרה Us Weekly שהיחסים שלה עם האנק היו "יציבים". היא הוסיפה, "אנחנו [in a better place]. הזמן מרפא את הכל."

חודשים לאחר מכן, איש הטלוויזיה לשעבר חשפה שהיא מוכנה להתיישב שוב בזמן שהיא מופיעה ב"פודקאסט Hollywood Raw עם דקס הולט ואדם גלין."

"פ-ק הדייטים, כאילו, לדפוק את כל זה. אני לא רוצה להכיר 10,000 אנשים", אמרה בנובמבר. "רק אני הולך לחיות, ואם אדם אחד מתאים לי, אז האדם הזה יהיה זה."

קישור מקור