קניה ווסט וצ'ייני ג'ונס נפרדו לאחר 4 חודשים של זוגיות

זה נגמר! קניה ווסט ו צ'ייני ג'ונס נפרדו אחרי ארבעה חודשים של היכרויות, בקשר יכול לאשר. TMZ היה הראשון לדווח.

הפרידה שלהם מגיעה לאחר שהמעריצים החלו לשער שהראפר, 44, והדוגמנית, 24, סיימו את מערכת היחסים הסוערת שלהם. שמועות החלו להסתחרר כאשר צ'ייני מחקה את כל התמונות שלה עם קניה מחשבון האינסטגרם שלה ביום שלישי, 7 ביוני. עם זאת, שניהם עדיין עוקבים זה אחר זה בפלטפורמת המדיה החברתית.

קניה וצ'ייני נקשרו לראשונה בפברואר. היא הייתה הדייט של קניה לשלו מסיבת האזנה במיאמי בשבילו דונדה 2 אלבום באותו חודש. איל ה-Yeezy לקח את צ'ייני לקניות בחנות הסמוכה Bal Harbor Balenciaga למחרת.

זמן קצר לאחר שפרסמו את הרומנטיקה שלהם בפומבי, המעריצים לא יכלו שלא לשים לב שצ'ייני דומה לגרושתו של קניה, קים קרדשיאן. לא רק שהנשים חולקות תכונות דומות, אלא שיש להן גם סגנונות כמעט זהים.

MEGA

קים, 41, הסכימה עם ההשוואה ושיתפה את תגובתה למערכת היחסים כשהיא הופיעה בפרק באפריל של כלי תקשורת יקרים פודקאסט "לא רזה אבל לא שמן". הקרדשיאנס כוכב אמר למנחה אמנדה הירש שהיא רצתה שהאקס שלה יהיה מאושר, וזה כולל את חיי האהבה שלו.

אמנדה, בת 34, שאלה אז את קים אם היא מרגישה "מוזר" כשקניה רואה נשים נראות ומתלבשות כמוה. "לא. זאת אומרת, אני רק רוצה שהוא יהיה מאושר", אמרה על אמן "חפר הזהב".

חודש לאחר מכן, קים זרקה גוון עדין על צ'ייני בזמן שהציגה את השער שלה בספורטס אילוסטרייטד באינסטגרם. "OMG אני נערת שער של ספורטס אילוסטרייטד!!!!!," אישיות Hulu פרצה ב-16 במאי. "צילמנו את זה בינואר, והיה קשה לשמור את השער הזה בסוד!"

בתוך ה יורה טרופי, מייסד סקימס לבש ביקיני מטאלי מבריק וכסוף ושידוך אותו למשקפיים במראה עתידני. המראה היה כמעט זהה למשהו שצ'ייני נראתה מתפרצת עליה עדכון אינסטגרם לפני שהנושא יצא לאור. בעוד כמה מעריצים ראו את החפירה כדרך של קים לומר שהיא לבשה את זה קודם, אחרים תהו אם ההסתכלות של צ'ייני על המראה היא הדרך של קניה להטיח את האקסית שלו.

"קים פשוט כתבה 'לבשתי את זה ראשון'", הגיב אחד המעריצים על תמונת השוואה של קים וצ'ייני באמצעות אינסטגרם. אחר הוסיף, "אז שניהם עוצבו על ידי Ye. הוא עשה את זה בכוונה חחחח."

קניה וקים היו נשואים משנת 2014 עד שכוכבת הריאליטי הגישה בקשה לגירושין ב-2021. הזוג חולק את הילדים נורת', סיינט, שיקגו ותזמור. בעקבות הפיצול שלהם, לראפר "החזק יותר" היה להסתובב עם פרופיל גבוה ג'וליה פוקס שנמשך מינואר עד פברואר.קישור מקור