קניה ווסט מגיב לקים קרדשיאן ופיט דיווידסון פיצול

שוברים שתיקה. קניה ווסט סוף סוף הגיב קים קרדשיאן ו פיט דיווידסוןפיצול של.

קניה, 45, לקחה אינסטגרם ביום שני, 8 באוגוסט, כדי לשתף תמונה של עיתון שעוצב לאחר הניו יורק טיימס. בכותרת המזוייפת נכתב "סקיט דיווידסון מת בגיל 28".

הראפר של "גולד דיגר" נתן לתמונה לדבר בעד עצמה בכך שהשאיר את הפוסט ללא כיתוב, אם כי כמה מעריצים פנו למדור התגובות כדי לשתף את מחשבותיהם על הפוסט. "תחתית העיתון חלשה אותי", כתב אדם אחד על מיקום הכותרת. אחר הוסיף, "זה אפילו לא מצחיק."

קים, 41, החלה לצאת עם פיט, 28, באוקטובר 2021, חודשים לאחר שכוכב הריאליטי הגיש בקשה לגירושין מאיל ה-Yeezy בפברואר 2021. בני הזוג לשעבר היו נשואים מ-2014 עד 2021, בזמן שהם חולקים ילדים נורת', 9, סיינט, 6, שיקגו, 4, ותזמור, 3.

לאחר תשעה חודשים של היכרויות, מספר מקורות אישרו ל-In Touch כי קים ופיט הפסיקו את זה. "הם התפצלו בשלום השבוע", אמר מקורב אחד ב-5 באוגוסט.

Shutterstock

במהלך מערכת היחסים שלהם, קניה הבהיר שהוא לא מעריץ של סאטרדיי נייט לייב אלום וקראה לו בקביעות באינסטגרם. כאשר קים ופיט החלו להפוך את הרומנטיקה שלהם לפומבית יותר בתחילת 2022, קניה פירסם התלהמות פומביות מרובות נגד יליד סטטן איילנד באמצעות אינסטגרם, וכינה אותו "Skete" כדרך להעליב אותו. לאחר מכן הוא הוציא שיר עם דיסים המיועד לקומיקאי ואף כלל גרסת חימר של פיט שנקבר בחיים בקליפ "Eazy" שלו.

ב-13 במרץ, נראה שלפיט נמאס מהדיסים של הראפר "המפורסמים", ואב לארבעה שיתף סדרה של סרטוני אינסטגרם המאשים את פיט בכך ששלח לו הודעות טקסט.

"החבר שלח לי הודעה, עצבן אותי, התרברב על כך שהוא במיטה עם אשתי", טען קניה באחד מכמה קליפים. "אני יודע בפומבי במשך שנה וחצי, נגררתי ואיך היא לא אשתי והיא [doesn’t] יש את שם המשפחה, ועכשיו, הוא שלח לי הודעה… מתרברב איך הוא במיטה עם אשתי, ואני כמו, 'מי צופה בילדים שלי?' אם הוא שולח לי הודעות, מתפאר בכך שהוא במיטה עם אשתי".

מאוחר יותר באותו יום, חברו של פיט דייב סירוס שיתפו צילומי מסך של השיחה לכאורה בין המצחיק לקניה.

"יו, זה סקטה," נכתב בהודעה הראשונה בתמונה, לכאורה של פיט. "אתה יכול בבקשה לקחת שנייה ולהירגע? השעה 8 בבוקר [a.m.] וזה לא חייב להיות ככה. קים היא ממש האמא הכי טובה שפגשתי אי פעם. מה שהיא עושה בשביל הילדים האלה מדהים ואתה כל כך בר מזל שהיא אמא של הילדים שלך, החלטתי שאני לא אתן לך להתנהג אלינו ככה יותר וגמרתי לשתוק. תגדל את ה-f-k למעלה."קישור מקור