קפטן לי מתחת לסיפון מטיח בסנדי על ירי קמיל

קפטן לי מתחת לסיפון מטיח בסנדי על ירי קמיל

דרמה מחוץ למסך! מתחת לסיפון כוכב קפטן לי רוסבך טרק קפטן סנדי פיהוק לירי קמיל לאמבהמכנה את המהלך הדרסטי "לא מאוד מכבד".

"לו הייתי מחליף את קפטן סנדי על הסירה שלה באופן זמני והרגשתי צורך לפטר את אחד מאנשי הצוות שלה, הייתי מתקשר אליה קודם כדי ליידע אותה מה אני עושה ולמה", צייצה לי בת ה-73 ביום שני, ינואר. 23. "אני מסכים עם ההחלטה שלה, רק לא איך היא עשתה את זה."

בעוד שכוכב בראבו הבטיח שהחברה שלו "עשתה את השיחה הנכונה" בציוץ נפרד, הוא הסביר שבחירתה "חסרה נוהל וכבוד".

"היא [did] זה במצלמה מבלי להתייעץ איתי", הוא המשיך בעודו מגיב לציוצים של מעריצים על המצב, וציין שאם הוא היה בנעליה של סנדי הוא היה "מתקשר אליה קודם" לפני שפטר את קמיל, בת 24. "היא לא הייתה זקוקה לרשותי, היא עשתה את השיחה הנכונה, רק התראה הייתה מכבדת."

יוטיוב

המעריצים ראו את סנדי, בת 55, תבשיל קמיל בעונה 10, לאחר שנמצאה שותה שמפניה כשהייתה צריכה לנקות בקתות אירוח. לפני הקש האחרון, הקפטן הזהיר אותה שיש לה מסע אחד לסובב דברים לאחר שהתנגשה עם תבשיל שני אליסה האמברקיבלה שחרור מתפקידי סיפון לאחר שלא עמדה בדרישות והאשימה אותה בכך שאינה שחקנית קבוצתית על ידי השף רייצ'ל הארגרוב.

תבשיל ראשי פרייזר אולדנדר מצאה את קמיל לוגמת מהמשקה שלה לפני שגילתה שהרבה מעבודתה לא גמורה. בסופו של דבר, פרייזר, בן 28, פנה לסנדי עם חששותיו שקאמיל צריכה להשתחרר מחובותיה.

סנדי מילא את מקומו של לי בזמן שהיה בחופשה רפואית, אבל תצוגות מקדימות הקרובות הראו את יליד מישיגן חוזר. ה-Bravolebrity החדש לא הגיב להערות המפוקפקות של לי בזמן שצייץ בשידור חי את הפרק, אבל היא אמרה שזה "נחמד" שהוא "יוכל לסיים את העונה".

מאז קמיל ירתה בחזרה ל"נרטיב" על מתחת לסיפוןבטענה שהתקרית אירעה במהלך "יום מהפך", שבו הצוות מנקה ומכין את היאכטה לקראת שכר דירה.

"היום המהפך הזה כולם שותים. היום הזה נועד להראות כאילו אנחנו עובדים כל היום. שאנחנו עושים כמה דברים אבל גם אחד אחד מורידים מהסירה במשך שעות כדי לעשות ראיונות, 'וידויים' כפי שהם מכנים אותם. איפה הם מציעים לך משקאות או יותר טוב 'סרום אמת'", היא הסבירה דרך הסטוריז שלה באינסטגרם ב-16 בינואר, והוסיפה שהיא "התלהבה" עד שחזרה לסירה לאחר ראיונות פרטיים שלה עם ההפקה.

"אנשים יגידו שאני מתרצת," היא המשיכה. "מה שלא יהיה, זו הניסיון שלי. אני לא אומר שלא היה צריך לשחרר אותי. אני חושב שהגיע הזמן ללכת… בכל מקרה נמאס לי."

קישור מקור