קציר יומי הופך את הכנת הארוחה למהירה ובריאה

אם תרצו להכין ארוחת ערב מהירה, כנראה שהיא תהיה לא בריאה או לא איכותית. ואם תרצו להכין ארוחה בריאה ומזינה, כנראה שתזדקקו להרבה זמן. הפרדוקס הזה מקשה לאכול נכון עם לוחות הזמנים העמוסים יותר ויותר.

בעוד ערכות ארוחה הן דרך קלה להחליט מה תכינו בכל שבוע, הן לא מקלות בהרבה על הכנת האוכל בעצמכם. למרבה המזל, קציר יומיהמזונות הלבביים, הטעימים והמזין של החברה מגיעים מוכנים מראש, כך שאינך צריך לבזבז את זמנך היקר בניסיון להאכיל את עצמך שלוש פעמים ביום.

קציר יומי

זוהי רק אחת מהדרכים הרבות שבהן Daily Harvest מקל על אכילה בריאה יותר בתקציב, ואנו חושבים שתרגישו כך גם לאחר הביס או הלגימה הראשונה שלכם.

אז למה אתה מחכה? נסה את Daily Harvest בעצמך היום, או המשיכו לקרוא כדי ללמוד הכל על איך שירות משלוח ארוחות זה משנה את המשחק.

מהו קציר יומי?

Daily Harvest הוא שירות משלוחי ארוחות המתמקד בהבאת לך מאכלים בר-קיימא שנוצרו על ידי שף הבנויים סביב פירות וירקות. ובניגוד להרבה תוכניות משלוח ארוחות אחרות, הארוחות שלך מגיעות קפואות.

תאמין לנו – קפוא זה נהדר. יש הרבה סיבות לכך ש-Daily Harvest בחרה לשלוח את הארוחות והחטיפים שלהם על קרח יבש, אחת הגדולה היא שהם יכולים להקפיא את הפירות והירקות שלהם בשיא הבשלות.

כאשר אתם מזמינים משירותי משלוח אחרים, כנראה שהארוחות שלכם רחוקות יום או יומיים מלהתקלקל עד שהן מגיעות לדלת שלכם בפועל – או שהמרכיבים שלכם לא בשלים לחלוטין ולמעשה בלתי שמישים. מכיוון שדיילי קציר נועל טריות וטעם בשיא הבשלות, זה כאילו התוצרת שלך תקועה בזמן הכי טרי והכי טעים.

בנוסף, ארוחות קפואות אומרות שתוכלו לחמם אותן תוך דקות ספורות לארוחת בוקר, צהריים או ערב טעימה שאינה דורשת מאמץ מצדכם. זה הופך אותו למושלם עבור לוחות זמנים עמוסים ושבועות שבהם אתה כל הזמן בדרכים.

הנוחות היא באמת מה שמציב את Daily Harvest מעל השאר, אבל הטעמים שלהם לרוב טעימים ומעניינים יותר מאותם מותגים מתחרים מלאי טרחה. למעשה, צוות השפים שלהם מחדש כל הזמן כדי להביא מנות חדשות בכל עונה ולשמור על בלוטות הטעם שלכם. לא מאמין לנו? רק תסתכל על שלהם כניסות חדשות אחרונות לסתיו הזה, כמו קערת הקציר של נבטי בריסל ושומשום, קלמטה וארטישוק פוניו, ושייק פירות הדרקון והליים.

למה אנחנו אוהבים קציר יומי

ישנן סיבות רבות לכך ש-Daily Harvest הוא אחד מהמועדפים החדשים האהובים עלינו להכנה לארוחה – אלה רק כמה.

נוֹחוּת

ללא ספק החלק הטוב ביותר ב-Daily Harvest הוא כמה קל הם מקלים עלינו להכין ארוחות טעימות ובריאות. כאשר אנו משווים את Daily Harvest לערכות משלוח ארוחות אחרות ששולחות לך רק מרכיבים עם מתכונים מוצעים, זה הבדל לילה ויום.

כל העניין של הכנת הארוחה הוא לחסוך זמן, אבל כשאתה עדיין צריך לבשל הכל בעצמך, אתה לא חוסך זמן. עם Daily Harvest, הדבר הקשה ביותר שאתה צריך לעשות הוא לחמם את הארוחה שלך.

שייקים יכולים להיכנס ישר לבלנדר עם קצת חלב, על בסיס ירקות שלהם קערות קציר יכול להיכנס ישר למיקרוגל, וכל מה שאתה מקבל טעים טרי וטעים כאילו בישלת אותו בעצמך. זה כאילו לקחו את הנוחות של ארוחת ערב קפואה בטלוויזיה ושילבו אותה עם האיכות האומנותית של מסעדה. אתה מקבל את הטוב משני העולמות.

בנוסף, כל הארוחות מועברות עד דלת הבית ומוכנות לשימוש מרגע קבלת החבילה, מה שחוסך לך זמן יקר בימים העמוסים ביותר.

קציר יומי
קציר יומי

סנגור סביבתי

היבט נוסף שמייחד את Daily Harvest ממותגים אחרים הוא אֵיך הם מקורם בכל המרכיבים שלהם במקום הראשון. הם מבינים שזה לא רק מה שאנחנו אוכלים, זה חשוב איך אנחנו אוכלים. ועם זאת בחשבון, הם מחויבים למערכות מזון ברות קיימא ברחבי העולם.

רוב החקלאות הלא אורגנית דומה יותר לא אורגנית להזיק, וזה בגלל שלעתים קרובות חקלאות תעשייתית מסתמכת על אותם מונו-גידולים שבדרך כלל אינם טובים לסביבה. Daily Harvest מושקעת במעבר חקלאים מהנוף הזה לחקלאות אורגנית כדי להגדיל את המגוון הביולוגי. התוצאה הסופית היא אדמה בריאה יותר ומזונות עתירי תזונה.

הם גם שיתפו פעולה לאחרונה עם קרן אדמה חקלאית אמריקאית ו CCOF לעזור להביא לחקלאים מיוצגים לא את התמיכה הדרושה להם כדי להצמיח את העסקים שלהם ולהרחיב שיטות עבודה בר-קיימא. מענקים אלה הם חלק משותפות רב שנתית כדי לאפשר לחקלאים להגביר שיטות גידול מזון מתחדשות, מה שיכול להיות תהליך ארוך ויקר.

כל זה אומר שאנו מרגישים טוב לאחר אכילת הארוחות המזינות הללו, ואנחנו לַעֲשׂוֹת טוב מהרגע שאנחנו קונים אותם.

שקיפות מרכיבים

אם אתה מודאג לגבי מה שאתה מכניס לגוף שלך, אתה בהחלט לא לבד. ובמיוחד אם אתה מנסה לנהל אורח חיים בריא תוך כדי תנועה, זה יכול להיות קשה לדעת בדיוק מה אתה אוכל כשאתה צריך להעמיס על מזונות מהירים וחטיפים שאתה מוצא ברחבי הבית.

Daily Harvest שם את מרכיבי המפתח שלהם על חֲזִית של המיכל, עם הרשימה המלאה מאחור, כך שאתה יודע בדיוק מה אתה מכניס לגוף שלך ממבט חטוף. אתה יכול להיות סמוך ובטוח שבדרך כלל מדובר בצרור של פירות, ירקות ודגנים בכל ארוחה.

כשתסתכל על המרכיבים האלה, תבחין שאתה יכול לזהות את כולם. אנחנו אוהבים שבכל פעם שאנחנו מחממים קערת קציר או מרק טעימים, אנחנו יודעים בדיוק מה אנחנו אוכלים.

איך זה עובד?

כדי להתחיל במסע הקציר היומי שלך, תצטרך לבחור קופסה קטנה, בינונית או גדולה. כל אחד מהם יכול להכיל תשעה עד 13, 14 עד 23, או 24 עד 26 פריטים בתוכם, בהתאמה.

אתה יכול לבחור לקבל משלוחים רגילים – בתדירות שבועית או בתדירות נמוכה ככל שתרצה. קל לנהל את התוכנית שלך, ואתה יכול גם לשנות את ההזמנות שלך איך שתרצה. לדוגמה, אם אתה לא רוצה לאטה הפעם, החלף אותם בקצת מרק. תקבלו גם תזכורות לפני כל הזמנה כדי שתוכלו לדלג, להשהות או לבטל משלוחים בכל עת.

ואז ברגע שאתה מקבל את האוכל שלך, הכנס אותם למקפיא שלך עד שאתה מוכן לשימוש. לכל ארוחה או חטיף יש סט אחר של כיוונים כיצד להכין אותם, אבל לכל אחד יש כשניים עד שלושה שלבים קלים מקסימום כדי שתתכוננו לארוחה טעימה.

לדוגמה, כל מה שאתה צריך לעשות עבור השייקים הוא להוסיף מעט חלב ולערבב, וכל מה שאתה צריך לעשות עבור קערות הקציר הוא להוסיף מים או מרק, להכניס אותם למיקרוגל או לכיריים, תוך ערבוב באמצע הדרך. יש לך את החופש לבחור כיצד להכין כל מנה לטעמך ללא כל הנימוקים הדדוקטיביים הדרושים כדי לבשל ארוחה בעצמך.

החשיבות של אכילה נכונה

אם אתה משהו כמונו, אולי לא תשקיע הרבה מחשבה על מה שאתה אוכל. במיוחד כשצריך לאזן בין עבודה של תשע לחמש עם חדר כושר, פנאי, חברים ועוד, זה כמעט בלתי אפשרי אפילו למצוא זמן לאכול.

המציאות היא שקבלת הכמות הנכונה של מזונות עתירי רכיבים תזונתיים כמו פירות וירקות היא חלק חיוני מחייכם. ככה אתה יכול לְהַמשִׁיך להמשיך לנסוע במשאיות בעולם המהיר הזה מבלי להישרף.

קציר יומי
קציר יומי

Daily Harvest היא דרך יעילה, טעימה ופשוטה להגביר את צריכת החומרים התזונתיים שלך מבלי לשנות את לוח הזמנים העמוס שלך, והם מציעים הכל כולל ארוחת בוקר, צהריים, חטיפים וערב, כך שתוכל לתדלק את הגוף שלך לאורך כל היום!

בחירת הלעיסות הנכונות

Daily Harvest הוא שירות משלוחי ארוחות מבוסס מנוי שמייחד את עצמו על ידי משלוח ארוחות קפואות ומוכנות ישירות לדלת הכניסה שלך. רוב המנות מבוססות על פירות או ירקות, מה שמאפשר לך להרגיש טוב אחרי כל ביס.

אנחנו אוהבים כמה קלים ונוחים אלה, אבל אנחנו גם אוהבים את מה שהם עושים עבור כדור הארץ. על ידי תרומה לשיטות חקלאות בנות קיימא, הם עוזרים ליצור מערכת מזון טובה יותר לכולם. ובשילוב עם שקיפות מרכיבים, קשה שלא לאהוב את מה שיש בפנים. ואם אתה לא יכול לקבל את המילה שלנו, לקחת את זה ממישהו אחר.

אם אתה מוכן לאהוב אוכל שוב, הקופסה הראשונה שלך מוכנה עבורך. צור את המשלוח הראשון שלך וקבל אותו ישר עד לדלת שלך עוד היום.

קישור מקור