קרדשיאן-ג'נרס חוגגים את חג המולד 2022: תמונות

קרדשיאן-ג'נרס חוגגים את חג המולד 2022: תמונות

לרצף בעץ את האולמות! ה קרדשיאן-ג'נרס אוהב להיכנס לרוח החג ו חגיגת חג המולד של 2022 לא היה יוצא מן הכלל.

קורטני קרדשיאן, קים קרדשיאן, קלואי קרדשיאן, קנדל ג'נר, קיילי ג'נר ו קריס ג'נר כולם פנו לרשתות החברתיות כדי לשתף תמונות וסרטונים שנתנו לעוקבים שלהם הצצה לאופן שבו הם חגגו את החג. משפחת קאר-ג'נר פתחה טונות ומתנות משמעותיות ואפילו שיתפה הודעות פרידה לשדון שלה על המדף – נתראה בשנה הבאה!

חג המולד השנה סימן את הפעם הראשונה שקורטני, 43, ו טרוויס בארקר חגג את החג כזוג נשוי מאז לקשור את הקשר בחודש מאי. עם זאת, בני הזוג בילו יחד את חג המולד בשנת 2021 על ידי השתתפות במסיבת ערב חג המולד השנתית של המשפחה המפורסמת חודשים ספורים לאחר שהתארסו באוקטובר 2021.

בזמן חוגגים יחד את חג המולד הראשון שלהם בשנה שעברה, בני הזוג דאגו לפנק אחד את השני. "טרוויס כל כך רומנטיקן והוציאה יותר מ-500,000 דולר על מגוון מתנות עבורה והיא הוציאה משהו יקר אפילו יותר עבורו, שאותו היא שומרת כהפתעה!" סיפר ​​מקור סגנון חיים בזמן.

המקורב הוסיף כי לחג המולד "יש הרבה משמעות" עבור טרוויס, 46, וקורטני כי זה "הזמן עבורם לחגוג כמשפחה מעורבת".

מייסד פוש חולק ילדים בַּנַאִי, פנלופה ו לִמְלוֹך עם לשעבר סקוט דיסיקבעוד המתופף Blink-182 הוא האב לילדים אלבמה ולנדון עם אשתו לשעבר, שנה מוקלר.

בשנת 2020, מקור אחר סיפר באופן בלעדי סגנון חיים שקריס, 67, קונה כ-"1,000 מתנות" ומוציאה "בסביבות 500,000 דולר רק על צעצועים" בכל עונת חגים.

"היא לא מקבלת דברים רק עבור הילדים והנכדים שלה, אלא החברים של בתה הם כמו משפחה עבורה – ולכולם יש ילדים משלהם עכשיו", המשיך המקורב לגבי האמא.

קריס לוקח את החג ברצינות ו"מתחיל לתכנן את חג המולד כל שנה ביולי", על פי מקורב. "כל מה שהיא עושה עבור הילדים היא עושה בהתאמה אישית", הוסיף המקור. "מכיוון שיש כל כך הרבה מהם, היא מבקשת מהעוזרים שלה להתחיל לחקור בקיץ, לפנות ליצרנים [and] שואל שעות על פריטים מסוימים."

חג המולד השנה היה גם הראשון עבור שני בני המשפחה החדשים ביותר. קיילי, 25, קיבלה את פני התינוק מספר 2 עם טרוויס סקוט בפברואר, בעוד קלואה, בת 38, קיבלה את פניה השניה עם האקס טריסטן תומפסון באמצעות פונדקאית באוגוסט. אף אחת מהאחיות לא חשפה את שמם של בניהם בזמן הפרסום.

המשיכו לגלול כדי לראות תמונות של איך הקרדשיאן-ג'נרס חגגו השנה את חג המולד.

קישור מקור