קרדשיאנס באיטליה עבור קורטני, חתונה של טראוויס: תמונות

קרדשיאנס באיטליה עבור קורטני, חתונה של טראוויס: תמונות

הקרדשיאן-ג'נרס לוקחות את איטליה! המשפחה המפורסמת הגיעה לפורטופינו לפניו קורטני קרדשיאן ו טרוויס בארקרהחתונה של, והם הפיקו את המיטב מביקורם.

הזוג שהתחתן לאחרונה, כמובן, נצפה במדינה הציורית ביום שישי, 20 במאי, נהנה משיט בסירה עם ילדיו של קורטני, מייסון, ריין ופנלופה דיסיק. ה קרדשיאנס כוכבת, 43, חולקת את שלושת ילדיה עם האקס סקוט דיסיק.

המתופף Blink-182, בן 46, נראה גם מצלם תמונה משפחתית של שלושת הצעירים בזמן שכולם תפסו את הנופים היפים.

חוץ מהזוג, קריס ג'נר צולם גם נהנה קצת בעיר. האמא, בת 66, לבשה שמלה שחורה וכיסוי שקוף עם הדפס כוכבים יחד עם חותלות שחורות ונעלי ספורט לבנות ליום בחוץ.

יומיים לפני כן, סיפר גורם בלעדית סגנון חיים "כל הקרדשיאנס הולכים להשתתף [the wedding] עם הילדים שלהם".

קורטני וטרוויס קשרו רשמית את הקשר בבית המשפט בסנטה ברברה, קליפורניה, ביום ראשון, 15 במאי. זמן קצר לאחר מכן, שניהם שיתפו תמונות בשחור-לבן מהסביבה הפשוטה שלהם באמצעות אינסטגרם.

"עד שהמוות יפריד בינינו", הם כתבו את קרוסלת האינסטגרם שלהם פוסטים.

עם זאת, רק סבתו של מייסד פוש, מרי ג'ו קמפבלואביו של כוכב הרוק "כל הדברים הקטנים", רנדי בארקרנכחו בבית המשפט.

"החתונה של טרוויס וקורטני הייתה אינטימית ופשוטה רק עם אבא של MJ ואבא של טראוויס, רנדי, בסנטה ברברה", הוסיף המקור ל סגנון חיים ביום רביעי, 18 במאי. "זה לא היה חפירה אצל הקרדשיאנס, הם רק היו צריכים כמה בני משפחה קרובים שם בתור עדים".

כמעט שבעה שבועות לפני כן, הצמד הלוהט ביותר של הוליווד שלח את המעריצים לסחרחורת כשהשתתפו בטקס חתונה בנושא אלביס פרסלי בלאס וגאס. עם זאת, הם לא התחתנו כחוק באותה תקופה.

"פעם בארץ רחוקה רחוקה (לאס וגאס) ב-2 לפנות בוקר, אחרי לילה אפי וקצת טקילה, מלכה והמלך החתיך שלה יצאו לקפלה הפתוחה היחידה עם אלביס והתחתנו (עם ללא רישיון)", כתב קורטני באמצעות אינסטגרם ב-6 באפריל. "תרגול עושה מושלם".

כפי שהזוג בחר לומר, "אני כן", בכפר המדהים שלאורך קו החוף של הריביירה האיטלקית, מקור שנחשף בעבר ל סגנון חיים שהם "אהבו את הרעיון של חתונת יעד". עם זאת, הם גם שקלו את "המקום המיוחד" שלהם, מונטסיטו, קליפורניה, שם טרוויס הציע נישואים לקורטני.

עכשיו, כשהמשפחות שלהם נוכחות באירוע הגדול, כולם יכולים ליהנות מחגיגה של הזוג באושר ועושר ביחד!

גלול למטה כדי לראות את קרדשיאן-ג'נרס באיטליה לטקס של קורטני וטרוויס.קישור מקור