קרדשיאנס מגיבים לטריסטן בוגד בקלואי לפני התינוק

חושפים הכל! קלואי קרדשיאןזה לא התאפק במהלך הבכורה של עונה 2 של הקרדשיאנס על Hulu כשפורצים בבכי על החבר לשעבר טריסטן תומפסון בוגד בה על רקע החדשות שהיא הייתה מצפה לתינוק מס' 2 באמצעות פונדקאית. קלואי וטריסטן כבר חולקים בת בת 4 תומפסון אמיתי.

"זה פשוט היה הרבה לעבור בו זמנית", אמר המייסד Good American, 38, למצלמות במהלך הפרק, שהוקרן בבכורה ביום חמישי, 22 בספטמבר. "זו אמורה להיות תקופה ממש מרגשת, מדהימה ו זו פשוט חוויה אחרת. הזמן מתקתק ו אני ממשיך לטמון את ראשי בחולאבל זה לא עושה כלום."

באדיבות Hulu

בשלב מסוים חברי משפחת קרדשיאן-ג'נר נפגש כדי לדון במצב ללא כלואה. אמא של קלואה, קריס ג'נראמר, "טוב, הוא רצה להיתלות בה, בוודאי, וחשב שאולי אם הם [had a baby] היא תתחתן איתו."

קיילי ג'נר הביעה את אכזבתה מטריסטאן, ואמרה שמה שהוא עשה היה "ממש עצבני" ו"בלתי נסלח". קנדל ג'נר הוסיף, "עודדת את קלואה להתקדם עם זה, בזמן שידעת שזה גם קורה? זה כמעט כאילו הוא רצה להפיל אותה בפח".

נציגו של מייסד Good American סיפר סגנון חיים ב-13 ביולי, "אנחנו יכולים לאשר של True יהיה אח שנולד בנובמבר. קלואי אסיר תודה להפליא לפונדקאית יוצאת הדופן על ברכה כה יפה. אנחנו רוצים לבקש אדיבות ופרטיות כדי שקלואה תוכל להתמקד במשפחתה".

סביר להניח שמשפחתה של קלואה עזרה לשמור על סודה לגבי ציפייה לתינוק עם טריסטן, שכן הילד נולד בחודש שלפני חשיפת הפצצה על ידי מאמן אישי מראלי ניקולס שהיא ילדה את בנו התינוק של שחקן ה-NBA, תיאו, ב-1 בדצמבר 2021. מראלי נכנסה להריון במרץ אותה שנה כשקלואי וטריסטן עדיין היו זוג.

טריסטן הכחיש בתחילה שהוא אבי ילדה, אך עלה לאינסטגרם ב-4 בינואר 2022 וחשף כי בדיקת אבהות אישרה שהוא אביו של תיאו.

"היום, תוצאות בדיקת אבהות גילו שילדתי ​​עם מרלי ניקולס. אני לוקח אחריות מלאה על המעשים שלי. עכשיו, כשהאבהות נקבעה, אני מצפה לגדל את בננו בדרכי ידידותיות", פתח. "אני מתנצל בכנות בפני כל מי שפגעתי בו או אכזבתי במהלך החוויה הקשה הזו, הן בפומבי והן בפרטיות."

לאחר מכן המשיך טריסטן להתנצל בפני קלואה ואמר לה, "לא מגיע לך את זה. לא מגיע לך עוגמת נפש והשפלה שגרמתי לך. אתה לא ראוי לדרך שבה התייחסתי אליך לאורך השנים", והוסיפה, "המעשים שלי בהחלט לא תאמו את הדרך שבה אני רואה אותך. יש לי את המקסימום [sic] כבוד ואהבה אליך. בלי קשר למה שאתה חושב. שוב, אני כל כך מצטער".

קלואה חשפה ב-24 במאי 2022 כי היא "גילה עם שאר העולם" על מראלי שתבע את כוכב ה-NBA על אבהות במהלך הופעה ב"" הפודקאסט, והוסיף, "שזה הכי פוגעני." אבל היא רמזה על סליחה כלפי "הטעויות" שלו.

"אתה יודע, אנשים עושים טעויות והוא עדיין אדם טוב. הוא לא שותף טוב איתי", הסבירה במהלך הופעת הפודקאסט. "ואני רוצה שעדיין תהיה לכולם סיכוי הוגן רק להיות מאושרים ובעלי חיים טובים. הוא תמיד יהיה בחיים שלי בגלל טרו. והוא אבא נהדר. זה באמת כל מה שאני צריך להתמקד בו זה רק מערכת היחסים שלו עם טרו".

קישור מקור