קריסטין קוואלארי מטילה אתחול מחדש של 'הגבעות' עם צוות צעיר יותר

השאר עדיין לא כתוב. קריסטין קוואלארי הטיח את הקרוב הגבעות אתחול מחדש שיכלול צוות צעיר יותר. כוכב התוכנית המקורית אמר שזו "סטירת לחי".

בזמן אירוח משותף של הפרק של יום שלישי, 14 ביוני, של E!'s פופ יומי, קריסטין, בת 35, אמרה שצוות שחקנים חדש הופך את זה ל"מופע שונה לגמרי". היא הוסיפה, "אם הם מקבלים צוות חדש לגמרי, איך אתה בכלל מתכוון לקרוא לזה הגבעות?"

מייסדת Uncommon James המשיכה לקרוא לרשת כשהיא ציינה את זה הגבעות: התחלות חדשות לכוכבים נודע על ביטול התוכנית באותו זמן שכולם עשו זאת.

"זו בהחלט סטירת לחי," אמרה קריסטין. "גם אני הייתי נפגע קצת מהישבן בגלל זה."

Broadimage/Shutterstock

במאי, MTV הודיעה כי התקשרה תוכנית חדשה The Hills: Next Gen נמצא כעת בפיתוח. התוכנית תכלול צוות חדש לחלוטין המורכב מאנשים בשנות ה-20 לחייהם.

המקורי הגבעות רץ ברשת במשך שש עונות מ-2006 עד 2010. הקאסט כלל בתחילה לורן קונרד, היידי מונטג, אודרינה פאטרידג' ו ויטני פורט. כשההצגה נמשכה, חברי צוות השחקנים לו בוסוורת' ו סטפני פראט בסופו של דבר קיבל חיוב גבוה. קריסטין הצטרפה לתוכנית כדמות ראשית באמצע העונה החמישית לאחר שלורן עזבה את הסדרה.

כמה מהכוכבות המקוריות של התוכנית – כולל היידי, 35, אודרינה, 37 ווויטני, 37 – חזרו לשורשי הריאליטי שלהם כדי לככב בספין-אוף הגבעות: התחלות חדשות. הסדרה עלתה לראשונה ב-2019 ובוטלה ב-2022.

אודרינה היא עוד כוכבת מקורית שביקרה את MTV על האתחול החדש בעקבות ביטול The Hills: New Beginnings. "אני לא מאמין שהם עושים את זה, למען האמת. כולנו היינו בהלם. במיוחד בגלל על הגבעות: התחלות חדשותהיה לנו צוות של 14 ולמעשה היה ממש קשה לצלם כי היו כל כך הרבה אנשים וכל כך הרבה דברים מתרחשים", היא אמרה בזמן שהופיעה ב- TalkShopLive ב-3 ביוני.

"אז העובדה שיש להם צוות חדש של 20, אני לא יודע איך הם הולכים לעשות את זה. זו הולכת להיות מופע עמוס מאוד,” המשיכה אודרינה. "אני קצת מבולבל מזה אבל אני מניח שהם רוצים דור צעיר יותר וככל שאתה מתבגר, יש לך יותר אחריות ואכפת לך מהתדמית שלך. ואנחנו כבר לא בשנות העשרים לחיינו, אז אני מניח שהשגחת דור חדש של ילדים הגיוני כי הם יהיו חסרי דאגות ופרועים."

קישור מקור