'קריסלי יודעת הכי טוב' ילדים, תמונות

'קריסלי יודעת הכי טוב' ילדים, תמונות

תשכחו מהקרדשיאנס… להתמיד בקצב של משפחת כריסלי זה אפילו יותר קשה! כריסלי יודעת הכי טוב מתאר את חייו של הפטריארך הדרומי טוד כריסלי וחמשת ילדיו – ואפילו עבור המעריצים הגדולים ביותר של התוכנית, פירוק עץ המשפחה הזה יכול להיות קצת מסובך.

שני ילדיו הגדולים ביותר של טוד, לינדזי ו קיילהם מנישואיו הקודמים לגרושתו תרזה טריבזמן שהוא משתף מִרדָף, סוואנה ו גרייסון עם אשתו הנוכחית, ג'ולי. הוסף כמה נכדים, ויש לך חבורת בריידי מודרנית.

אם אתה צופה כריסלי יודעת הכי טוב, אז אתה יודע שכולם עוסקים בכנות, במיוחד טוד, שאף פעם לא מתאפק. לאבא לחמישה יש גישה לספר-זה-כמו-זה, והוא מוודא שהילדים שלו יודעים זאת. למשל, אין לו בעיה לספר לילדים שלו אם הוא מאשר עם מי הם יוצאים. למען האמת, הוא עשה את זה כמה פעמים עם צ'ייס.

הילד האמצעי התחיל לצאת עם חברה אמי מדרס במהלך עונה 9 של תוכנית הריאליטי, וטוד הראה את שלו הסכמה של מערכת היחסים באותה תקופה. כשצ'ייס שיתף תמונת אינסטגרם עם הבת שלו ביולי 2020, טוד הגיב, "תהיה עדיין הלב שלי". ואז אחד העוקבים צלצל והגיב, "אוי סבבה! קיבלנו 'לייק' של טוד." טוד ענה, "אני לא נותן את ה'לייקים' האלה בקלות, ידידי." למרות שזכה בברכתו של טוד, צ'ייס אישר זאת סגנון חיים שהוא ואמי נפרדו באוגוסט 2021.

עם זאת, כשצ'ייס יצא עם חברתו הראשונה, ברוק נורי, לא היה לו כל כך מזל לקבל 'לייק' מאבא. למעשה, הוקל לו כשהפסיקו את זה ב-2018 "תשמע, אני לא הולך להגיד שום דבר רע על אף אחד. אם אני לא אוהב אותך, אני לא אוהב אותך," אמר טוד כריסלי יודעת הכי טוב בזמן. "אבל הילד שלי, צ'ייס, שבור לב בגלל העובדה שהוא רווק ממישהו שאף אחד מאיתנו לא אוהב. אני לא אשקר לך, זה נותן לי נחמה גדולה".

באשר לסוואנה, נראה שמשפחתה מאשרת את ארוסה לשעבר, ניק קרדילסאיתו יצאה לסירוגין אחרי מבטל את אירוסיהם. "נכון לעכשיו… אנחנו סוג של צועדים לפי הקצב שלנו", אמר בלעדית הכוכבת הגדלה כריסלי סגנון חיים. "זה היה מבלבל עבור אנשים, אבל בסופו של יום, אנחנו צריכים לעשות מה שטוב לנו". ניק אישר שהזוג נפרד רשמית דרך הסטוריז שלו באינסטגרם במרץ 2022.

המשך לגלול כדי ללמוד עוד על ילדי כרסלי.

קישור מקור