קלואי קרדשיאן בייבי מס' 2 תמונה ראשונה

קריס ג'נר מגייסת את טריסטן בתור קלואי שמה לתינוק מספר 2

חפירה עדינה? קריס ג'נר לִכאוֹרָה מוצל טריסטן תומפסון תוך הצעת שם ל- ו שלו קלואי קרדשיאן'בנו שזה עתה נולד במהלך הקרדשיאנס.

קריס, 67, קלואה, 38, ואחות קים קרדשיאן דיבר על שם לתינוק של מייסד Good American, שנולד ב-28 ביולי, במהלך של המופע של Hulu.

"איך נקרא לו?" קים, 42, שאלה את קלואה על הבן שלה ושל טריסטן. "זה מה שאני צריך לדעת."

לאחר מכן הגיבה המנהלת, "מה דעתך על רוב? מה דעתך על רוב קרדשיאן-תומפסון? ואז פשוט תקרא לו רוב קרדשיאן?"

למרות שקריס הפיל את החלק "תומפסון" בשמו הפוטנציאלי של התינוק, מייסד SKKN צלצל והזכיר שהילד של קלואה וטריסטן "נראה כמו" אח רוב קרדשיאן.

הולו

"הוא למעשה התאום של רוב," הוסיפה קים.

במהלך וידוי, קריס פתחה כמה היא נרגשת מכך שלקלואה יהיו שני ילדים עכשיו, שכן התינוקת הבלונדינית חולקת גם את הבת טרו תומפסון עם שחקן שיקגו בולס, בן 31.

"אמרתי לקלואי כל כך הרבה זמן כמה זה מיוחד לגדל קבוצה של ילדים כי זו מתנה שיש לי אח או אחות", ציינה קריס. "היא הולכת להיות האמא הילדה הכי טובה בעולם."

הגוון הנראה של קריס כלפי טריסטן מגיע כמעט שנה לאחר שקלואה – ולציבור – נודע כי אישה בשם מראלי ניקולס קיבל את פניו של תינוק בשם תיאו עם טריסטן בדצמבר 2021. הילד נולד במרץ 2021 בזמן שטריסטן עדיין היה במערכת יחסים עם קלואה. ה מתעדכן עם הקרדשיאנים אלום גילה על בגידתו זמן קצר לאחר שהפונדקאית שלהם הרתה עם ילדם השני. המצב בין האקסים התפתח במהלך העונה ה-2 של הקרדשיאנס.

בעוד טריסטן הכחיש בתחילה שהוא אבי הילד של מראלי, הוא אישר את תוצאות בדיקת האבהות החיוביות בתחילת ינואר, תוך שהוא גם התנצל בפני קלואה בהצהרה פומבית.

"קלואה, זה לא מגיע לך", כתב הכדורסלן דרך הסטוריז שלו באינסטגרם באותו חודש. "אתה לא ראוי לכאב הלב וההשפלה שגרמתי לך. לא מגיע לך איך שהתייחסתי אליך לאורך השנים”.

הזוג לשעבר, שיצא לסירוגין מ-2016 ועד סוף 2021, קיבל את פני התינוק מספר 2 ב-28 ביולי, בקשר אישר, ארבע שנים לאחר שקלואה ילדה את בתם, טרו, בת 4, באפריל 2018. בעוד צרור השמחה הקטן הוצג בעונה 2 של סדרת Hulu של המשפחה, אמא לשניים נשארה קצרת שפתיים לגבי בנה. כינוי. עם זאת, היא הפילה כמה רמזים לגבי מה שמו יכול להיות.

"זה יתחיל עם 'T'," אמר קוקו לאמא קריס במהלך פרק קודם של הקרדשיאנס. "כלומר, אלו באמת השמות היחידים שראיתי."

קישור מקור