קריס ג'נר מכחישה שסקוט דיסיק 'הודח': הצהרה

קריס ג'נר מכחישה שסקוט דיסיק 'הודח': הצהרה

Momager להצלה! קרדשיאנס כוכב קריס ג'נר מטיח דיווחים על כך קורטני קרדשיאןהאקסית של סקוט דיסיק "נודתה" ממשפחתה על רקע נישואי בתה עם טרוויס בארקר.

"סקוט לעולם לא ייחרט מהמשפחה שלנו… הוא האבא של הנכדים שלי וחלק מיוחד במשפחה שלנו", לשעבר מתעדכן עם הקרדשיאנים star, 66, הגיב לדיווח באמצעות אינסטגרם בשבת, 27 באוגוסט. "אנחנו אוהבים אותו ולא נכון!" היא הוסיפה עם זוג אימוג'י לבבות סמיילי.

ההערה של קריס הייתה בתגובה ל-a עמוד שישי דיווח מהיום הקודם שטען כי מייסד Talentless, בן 39, הודח מהשבט המפורסם.

"מאז שקורטני התחתן, הוא לא מבלה כל כך הרבה זמן עם כל הקבוצה הזו", אמר מקור לרשת ביום שישי, 26 באוגוסט. "הוא סוג של נידוי כי העדיפות היא טרוויס".

"הוא היה צריך לארגן מחדש מי הם מערכות היחסים שלו", הוסיף מקורב.

הדיווחים על מנודה של סקוט מגיעים שלושה חודשים בלבד לאחר שהאקס המפורסם שלו התחתן עם בעלה Blink-182, 46, בפעם השלישית בטקס איטלקי מדהים.

הזוג החל את מערכת היחסים שלהם בסוף 2020, לאחר שנים של ידידות קרובה. המתופף הציע נישואין לאשתו כיום באוקטובר 2021 בסנטה ברברה, קליפורניה. קורטני בן ה-43 וטרוויס לא חיכו זמן רב עד שהחליפו נדרים בפעם הראשונה בקפלת חתונה בלאס וגאס לאחר פרסי הגראמי 2022 באותו אפריל, לפני שנרתמו באופן חוקי בסנטה ברברה ויצאו לפורטופינו, איטליה, החודש שלאחר מכן.

סקוט ניסה לכאורה להתמודד עם הנישואים של האקסית שלו, למרות שמקור סיפר באופן בלעדי בקשר, היה ברור ש"עמוק בפנים זה כואב".

"סקוט עלה על הברים מאז חתונת פורטופינו של קורטני. לא משנה מה מישהו אומר, קורטני הוא זה שברח", הסביר אז המקור. "לראות את קורטני וטרוויס מתיזים על האינטרנט מוקפים במשפחת קרדשיאנס הייתה גלולה קשה לבלוע עבור סקוט. הוא אומר שהוא בסדר, וכן, הוא המשיך הלאה".

סקוט ומייסד פוש יצאו לסירוגין מ-2005 עד 2015, וקיבלו בברכה שלושה ילדים יחד. למרות ששניהם המשיכו בעקבות הפיצול שלהם, הם ממשיכים להורות לבנים מייסון, 12, ו-Reign, 7, ולבת פנלופה, 10.

סקוט כבר היה גלוי בעבר בנוגע לתחושה שהוא מחוץ למשפחה כשהוא לא מוזמן לאירועים, ואמר בפרק ב-12 במאי של סדרת המצליחה שלהם Hulu שזה גורם לו להרגיש כמו "ס-ט שלם".קישור מקור