קריס ג'נר 'נשבעה לחשאיות' על קורטני, חתונה של טראוויס*

שמירת סודות! קריס ג'נר אמרה שהיא "נשבעה לחשאיות" כשזה מגיע לפרטים על קורטני קרדשיאן ו טרוויס בארקרהחתונה של.

"נשבעתי לשמור על סודיות", אמר המטריארך של קרדשיאן, בן 66 אֲנָשִׁים ביום שני, 9 במאי. "אם אני אגיד דבר אחד על חתונה, אני אהיה בצרות כל כך!"

קריס הוסיפה שהיא לא מעורבת ישירות בתכנון החתונה. "אני רק אשב ברקע," היא אמרה. "ואל תגיד מילה כי אני לא רוצה להסתבך בצרות."

קורטני, 43, וטרוויס, 46, יצאו לפומבי עם הרומן שלהם בפברואר 2021 לאחר שנים של חברות. המתופף של Blink-182 הציע נישואין ל- מתעדכן עם הקרדשיאנים אלום על חוף במונטסיטו, קליפורניה, מוקף בנרות ובורדים אדומים באוקטובר אותה שנה.

דיוויד פישר/שטרסטוק

בחודש שעבר, ציפורי האהבה זעזעו את המעריצים כשהשתתפו בטקס חתונה בלאס וגאס ב-4 באפריל. יומיים לאחר נישואיהם בעיר החטאים, קורטני יצא לאינסטגרם כדי לשתף כמה רגעים מתוקים מהערב האינטימי.

"מצאתי את אלה בגליל המצלמה שלי. פעם בארץ רחוקה רחוקה (לאס וגאס) בשעה 02:00, אחרי לילה אפי וקצת טקילה, מלכה והמלך החתיך שלה יצאו לקפלה הפתוחה היחידה עם אלביס והתחתנו (ללא רישיון) )", כוכב Hulu רשם כמה תמונות. "תרגול מביא לשלמות."

למרות שלא קיבלת רישיון נישואין לפני הטקס, הקרדשיאנס הכוכב התעקש שהחתונה לא הייתה "מזויפת" כשהופיעה בפרק ה-6 באפריל של ג'ימי קימל לייב. במהלך הפרק, המנחה כינה את קורטני כ"קרדשיאן השבוע" בעקבות חתונתה ה"מזויפת".

"זה לא נקרא 'נשוי מזויף!' לא הייתה אפשרות לקבל רישיון נישואין באותה שעה… אני כמו, 'אתם משקרים?'", היא נזכרה מהערב. "שאלנו כמו חמש פעמים, 'מה אנחנו צריכים לעשות כדי שזה יקרה?' והם היו כמו, 'זה נפתח בשעה 8'. פשוט עשינו את זה בכל מקרה. זה מה שבלב."

לפני הרומן שלה עם טרוויס, קורטני יצאה סקוט דיסיק במשך כמעט עשור עד שהם עזבו את זה ב-2015. מייסד Poosh.com וכוכב Flip It Like Disick, 38, חולקים ילדים בַּנַאִי, 12, פנלופה9 ו לִמְלוֹך, 7.

קישור מקור