ראה איך הסגנון שלה השתנה

ראה איך הסגנון שלה השתנה

להיות חלק מהמשפחה השלטת של הממלכה המאוחדת מגיע עם הרבה חוקים ותקנות, ו מייגן מרקל לא היה לו קל מזה. חלק מזה התגלה דרך הסגנון שלה והבגדים שהיא בוחרת – ואסור לה לבחור – תוך כדי השתתפותה בתפקידיה המלכותיים. הסגנון שלה התפתח מאז שנישאה הנסיך הארי בשנת 2018, והמשיך להשתנות לאחר שהזוג הודיע ​​על החלטתם "לצאת אחורה כחברים 'בכירים' במשפחת המלוכה" בשנת 2020.

לדברי מקורבים שדיברו אך ורק עם בקשר בזמן ההכרזה, קוד הלבוש היה דבר אחד שמיגן התרגשה להשאיר מאחור. "היא שנאה שתמיד צריך להיות לבושה עד התשע כמו מלכות", הם חשפו. הסטנדרטים ה"מיושנים" – "כמו ללבוש שמלות מתחת לברך" – היו נקודת מטרד מיוחדת. "הרבה יותר נוח לה ללבוש בגדים רגילים", אמר המקור. "דירות, ג'ינס וסוודרים. … עכשיו, כשהיא עברה לקנדה, היא מבלה את רוב היום בהזעה או במכנסי יוגה."

עם זאת, זה לא רק שהיא התגעגעה להחליק לבגדים נוחים. זה שהיא מצאה את המגבלות על מה שהיא יכולה ללבוש מגבילים ולא הוגנים. "המלכה מאוד מסורתית ומעדיפה שבנות המשפחה ילבשו חצאית או שמלה מתחת לברך כשהן נראות בציבור", אמר מקור שני. בקשר. "כאישה מודרנית, מגהן שנאה את הפרוטוקול הזה וחושבת שהוא סקסיסטי. … היא התמרדה כמה פעמים בכך שלבשה מכנסיים, אבל עכשיו היא יכולה ללבוש אותם מתי שהיא רוצה."

מאז שהדוכסית מסאסקס והארי התרחקו מחובותיהם המלכותיות, הם שולטים איך הם מתנהלים בימים שלהם, בין אם זה לשבת בזיעות, לנהוג בעצמם בעיר או לנופף לשלום כמו אנשים רגילים כאזרחים פרטיים.

Meghan גם הפכה יותר קולנית לגבי הביקורות שלה בנוגע לאורח החיים המלכותי. במהלך ראיון עם ניו יורק מגזינים החתך פורסם באוגוסט 2022, הראשון חליפות הכוכב אמר שהחוקים הנוקשים לגבי פרסום תמונות משפחתיות היו דוגמה אחת למה שהפך את החיים כמלוכה למאתגרים כל כך. "יש ממש מבנה שבאמצעותו אם אתה רוצה לשחרר תמונות של ילדך, כבן משפחה, אתה קודם כל צריך לתת אותן לרויאל רוטה", אמרה מגהן לרשת על מאגר העיתונות של בריטניה שמסקרת את המלוכה. מִשׁפָּחָה.

"למה שאתן לאותם האנשים שקוראים לילדים שלי במילה n תמונה של הילד שלי לפני שאוכל לשתף אותו עם האנשים שאוהבים את הילד שלי?" היא שאלה. "אתה תגיד לי איך זה הגיוני ואז אני אשחק במשחק הזה."

בדוק את הגלריה למטה כדי לראות כיצד הסגנון של Meghan Markle השתנה במהלך השנים.

קישור מקור