ראה הצהרות אופנה לאורך השנים

ראה הצהרות אופנה לאורך השנים

נתראה, פאשניסטה! ג'ינגר דוגר פעם נודעה כבעלת חוש סטייל שמרני יותר, אבל עכשיו היא מטלטלת כמה מהטרנדים הגדולים ביותר. כוכבת הריאליטי של TLC מפרסמת לעתים קרובות תמונות כשהן לובשות חולצות, נעלי עקב, ג'ינס ואפילו מכנסיים קצרים – מה שמוכיח שהיא לא מפחדת לנסות משהו חדש.

כשהצופים הוצגו לראשונה עם ג'ינגר ואחיותיה, הם דבקו בשמלות וחצאיות ארוכות כדי לכבד את קוד הלבוש המשפחתי, אבל בשנים האחרונות, היא קובעת את חוקי הביקור שלה בעצמה.

"[My parents and I] היו שיחות לפני שהתחלתי ללבוש מכנסיים ורק שיתפתי איתם את ליבי ולאן ראיתי את האדון מוביל אותי", אמר ג'ינגר בראיון וידוי ב-22 באוקטובר 2019, פרק של סומך על. כשהיא הסבירה שהוריה מקבלים את החלטתה, הוסיפה, "ההורים שלי תמיד גידלו אותנו רק כדי לכבד את המשיח בכל מה שאנחנו עושים. לשם הוביל אותי האדון נכון לעכשיו." למרות שהיא אולי מנדנדת כמה בגדים מגוונים, עדיין חשוב לה "לשמור על צניעות" ו"לחפש לכבד את אלוהים" בכל מה שהיא עושה, כולל בחירת הלבוש שלה.

למרבה המזל, אמה, מישל דוגר, לא היה אכפת מהרצון של ג'ינגר לנסות משהו חדש. "זה בסדר שלילדים שלי יש הרשעות שונות משלי", אמרה האם במהלך הפרק. "אני יודע שהוא מוביל אותם. וזה הדבר הכי חשוב, זה ההליכה שלהם, היחסים שלהם עם אלוהים".

מישל הסבירה את בחירתה ללבוש רק שמלות וחצאיות שהתחילה כתוצאה מכך ש"ניצלה" בגיל 15 ורצתה אותו הדבר עבור בנותיה. "פשוט הלבשתי אותן גם בשמלות וחצאיות. בהיותי זה זו הייתה הרשעה האישית שלי. אני חושב שהחלק הזה היה יותר, אתה יודע, אמא היא האמא ואני מגדל את הבנות שלי להיות צנועות ולכבד את האל ואיך שהן מייצגות את עצמן."

כמה מאחיותיו האחרות של ג'ינג'ר הלכו בעקבותיו והחלו לנענע מכנסיים על רגיל, כולל ג'סה, ג'יל ו שִׂמְחָה.

גלול בגלריית התמונות למטה כדי לראות את התפתחות הסגנון של ג'ינגר מבת צנועה לאמא עצמאית!

קישור מקור