ראה מתעמלת אולימפית בבגדי ים

ראה מתעמלת אולימפית בבגדי ים

אלי רייזמן בילתה את רוב חייה בבגדי גוף התעמלות אבל זה לא אומר שהמדליית זהב האולימפי שלוש פעמים לא אוהב להיכנס לביקיני מדי פעם.

הספורטאית בדימוס, שמלאו לה 27 ב-25 במאי 2022, נוטה להרגיש יותר בבית בחתיכה אחת ואינה חולקת כמעט תמונות של בגדי ים כמוה. אוהב ביקיני בסט נבחרת ארה"ב סימון בילס. עם זאת, אלי הייתה מעל הירח כאשר היא נבחרה להופיע ב- ספורטס אילוסטרייטד מהדורת בגדי ים שבה היא לבש סדרת ביקיני.

אלי כתבה בינואר 2017 פוסט באינסטגרם, על איזה ריגוש זה היה עבורה. היא שיתפה תמונה רוחשת מהמגזין כשהיא לובשת ביקיני שחור קטנטן ומצטלמת במצב גמיש מאוד כשגבה מקומר תוך כדי משיכה של אחת מרגליה מאחוריה.

"WOWWW איזה כבוד להופיע ב[email protected]_swimsuit 2017. תודה ל[email protected]_day ול- סִי צוות על הכללת אותי בנושא הזה. אני מאוד גאה בגוף שלי ובכמה קשה עבדתי כדי להיראות ככה", פתחה בכיתוב.

"לי, כמובן, כמו כולם, יש את הימים שלי שבהם אני מרגיש חסר ביטחון ולא במיטבי. אבל אני חושב שזה הרבה יותר חשוב שאנחנו אוהבים את הגוף שלנו ותומכים אחד בשני. זו 2017 ואין מבנה גוף מושלם או אידיאלי", היא המשיכה והוסיפה, "סִי SWIM חוגגת נשים על שהן ייחודיות ויפות בדרכנו שלנו, וזו הסיבה שאני כל כך שמחה להיות חלק ממנה".

עלי התבטאה בעבר על הבריונות שספגה כשהייתה צעירה יותר בשל גופה החזק והחזק בזכות אימוני התעמלות יומיים, אשר גרם לשיימינג בגוף בתור נער. היא לבשה בגאווה ביקיני חום של המותג Aerie in a פוסט באינסטגרם במרץ 2020 בעודה נזכרת בתקופה שבה רצתה להסתיר את גופה.

"אני זוכרת תקופה בכיתה ז' כשכמה בנים אמרו לי שהשרירים שלי 'מגעילים'. אני זוכר את זה כאילו זה היה אתמול. אני אפילו זוכר מה לבשתי גופיה ורודה. למרות שכיתות ה'-ז' היו מזמן, הרגעים האלה נשארו איתי שנים. הלוואי שלא היו. לא לבשתי שוב גופיות הרבה מאוד זמן", היא התוודתה במהלך חלק מהפוסט.

"למרבה הצער, אני חושב שרוב האנשים חווים בריונות בשלב מסוים בחייהם. רציתי לכתוב את הפוסט הזה כדי להזכיר לכולכם להיות אדיבים אחד לשני ולזכור שהמילים שלכם חזקות. אנחנו חיים בעולם כל כך שיפוטי, ואני מקווה שזה ישתנה", המשיכה אלי. כעת היא עובדת עם מותג הבגדים ובגדי הים Aerie, מצטלמת בתמונות מדגמנת ביקיני עבור הלייבל, תוך שהיא מציגה את גזרת בגד הים המדהימה והמתאימה לה.

גלול למטה לתמונות הביקיני הטובות ביותר של Aly.קישור מקור