ראה 'סמוך על' בית הכוכב

ראה 'סמוך על' בית הכוכב

ממשיך הלאה! סומך על אלום ג'סה סיוואלד (לבית דוגאר) יש כל כך הרבה זיכרונות בביתה בארקנסו – אבל עכשיו היא מוכנה לעבור לבית גדול וטוב יותר עם בעלה, בן סיוואלד. בני הזוג עברו במקור לנכס שלהם בארקנסו ב-2014, אבל לאחר שקיבלו את פני ארבעה ילדים לעולם, הם היו מוכנים יותר לחלל גדול יותר.

ה זוג ריאליטי נהנה לגור בצניעות למדי שני חדרי שינה 1,000 רגל מרובע הבית לא רחוק מדי מהבית הראשי של דוגאר. ג'סה עדיין יש לו קשר מיוחד עם בַּיִת כי כמה מאחיה התכנסו בעבר כדי לשפץ את בית המגורים כשהיא ובן יצאו לירח הדבש שלהם.

בזמנו שיפצו את המטבח על ידי דפיקת קיר, וגם שיפצו את השישים בגרניט בנוסף להחלפת הארונות. אהוביה של ג'סה אפילו החליפו את השטיח בעץ קשה ושיפצו את האח.

"החלטתי בגחמה שאני רוצה להיות יותר מינימליסטית, והדבר הראשון שרציתי לעשות הוא לצבוע מחדש את הסלון שלנו בצבע בהיר יותר", שיתפה ג'סה על הנכס שלהם דרך אינסטגרם באפריל 2019.

האמא של ארבעשחולק גם את הבנים ספרג'ון והנרי בנות אייבי ג'יין ופרן אליאנה עם בן, קוֹדֶם נתן למעריצים סיור בביתם בסרטון יוטיוב מפברואר 2020. "ראשית, מבט מהחיים האמיתיים שלנו גר בבית בבוקר טיפוסי", כתבה בכיתוב. "ואז סיור בית כמו שצריך ומסודר למחצית השנייה!"

ג'סה אמרה לצופים לאחר מכן, שלמרות שהיא ובן רוצים בסופו של דבר לעבור למקום מגורים גדול יותר, יהיה ממש קשה "להיפרד" מהבית שלהם. "אנשים ישאלו אותי 'מתי אתם הולכים לעבור לבית גדול יותר? ואתה לא מרגיש דחוס?' ואני מרגיש שהבית שלנו עדיין מתאים למדי ובגודל די טוב לחמשתנו", אמרה בסרטון 2020.

"הילדים עדיין כל כך צעירים שאנחנו יכולים לגרום לזה לעבוד די בקלות וגם, אני חושב שאני פשוט ממש סנטימנטלי… אבל אני פשוט אוהב את הבית שלנו. אני מתכוון שזה המקום שבו כל כך הרבה מהראשונים שלנו קרו", ה TLC נוספה אישיות. "זה הבית הראשון שלנו לקנות. כאן נולדו כל הילדים שלנו ואנחנו מגדלים אותם".

עם זאת, עם משפחתם הגדלה, היה ברור שהזוג היה צריך למצוא עוד קצת מקום. בינואר 2022, הראשון 19 ילדים וספירה כוכב שיתף א יוטיוב סרטון המתעד את הצעדים הראשונים שלה ושל בן בשיפוץ 2,000 רגל מרובע, בית עם שלושה חדרי שינה. הסרטון, מיוני 2021, הראה מספר פרויקטים שבני הזוג תכננו להשלים, יחד עם עזרתו של אחיה הקבלן של ג'סה, ג'ייסון דוגר.

כמעט שנה לאחר מכן, ג'סה נתנה למעריצים הצצה לתוך ביתם החדש ששופץ שאליו הם עוברים בקרוב בתאריך לא מזוהה. "אז הבית שממנו אנחנו עוברים – אנחנו מתכננים למכור את הנכס הזה ואנשים לא רוצים את הבית", היא הסבירה ביוטיוב שלה ביולי 2022 וִידֵאוֹ לפני שהוסיפה שאחד מאחיה עומד להעביר את ביתה הנוכחי לנכס אחר.

"מול הבית הנוכחי שלנו, העיר פייטוויל מכניסה מחלקת כיבוי אש ענקית, מחלקת משטרה, ולכן מישהו מעוניין לקנות את הקרקע שלנו ועוד כמה חלקות אדמה לידנו כדי ששירות אמבולנס יכנס לשם. ”

גלול דרך הגלריה כדי לראות תמונות מתוך הבית הראשון של סיוואלד והקפד לראות את התקדמות המתקן שלהם!

קישור מקור