ראה שחקנית ואמא צעירה עד עכשיו

ראה שחקנית ואמא צעירה עד עכשיו

סמל אנג'לינה ג'ולי הוא התגלמות של A-lister הוליווד. השחקנית עברה מהפך מדהים משחקנית ילדה בשנות ה-80 לאקטיביסטית מעוררת ההשראה שהיא היום. היא אמנם מסורה לקריירה שלה ולעבודתה ההומניטרית, אבל העדיפות הראשונה שלה תמיד הייתה ילדיה.

היפהפייה הברונטית חולקת את ששת ילדיה – מדוקס, פאקס, זהרה, שילה והתאומות ויויאן ונוקס – עם בעלה לשעבר בראד פיט. השניים נפרדו ב-2016 אחרי 12 שנים ביחד, אבל עדיין מתחברים להורות משותפת לילדיהם.

למרבה המזל, הגזע שלה "יצר קשר בלתי שביר", אמר מקור בלעדית בקשר באוגוסט 2019. למרות שיש להם "קומץ חברים" בגלל שהם מקבלים חינוך ביתי, "הם באמת סומכים אחד על השני".

כמובן, אמהות לא יכולות לבחור מועדפים, אבל הבן הבכור מדוקס "מיוחד במיוחד עבור אנג'י כי הוא הראשון שלה". אנג'י אימצה את מאד מקמבודיה ב-2002 וגידלה אותו כהורה יחיד עד שבראד נכנס לתמונה ואימץ אותו ב-2006. מכיוון שזה היה רק ​​שניהם לכמה שנים, הקשר שלהם בהחלט שונה מעט ממערכות היחסים שלה עם ילדיה האחרים.

למרות שגדלה באור הזרקורים, נראה שהילדים שלה מאוד מנומסים. "הם מרגישים מבורכים שיש להם ילדים כל כך מתנהגים היטב ומבוססים", חשף המקור. "די נדיר בהוליווד!"

למרות שחשוב לאנג'לינה ללמד את ילדיה ענווה, היא גם רוצה שהם יהיו מטיילים היטב ויהיו להם הערכה לתרבויות אחרות. היא אפילו הביעה עניין בהעברת משפחתה לאפריקה, אמר מקור אחר באופן בלעדי בקשר בנובמבר 2019.

"היא רוצה שהילדים שלה יגדלו מחוץ למדינה", שיתף מקורב. "התוכנית שלה היא שהבית שם יהיה בסיס הבית החדש שלהם".

לרוע המזל, תוכניותיה לגור בחו"ל מתעכבות מכיוון שהיא צריכה לגור קרוב לאבי ילדיה על פי הסכם המשמורת שלהם. למרות העיכוב, עדיין יש לה תקוות גדולות לעתיד. "אני אשמח לגור בחו"ל ואעשה זאת ברגע שהילדים שלי יהיו בני 18", אמרה הבזאר של הרפר בראיון ב-5 בנובמבר.

גלול למטה כדי לראות את השינוי האפי של אנג'לינה לבני מלכות הוליווד.

קישור מקור