ראה תמונות בתוך הבית שלו בקליפורניה

ראה תמונות בתוך הבית שלו בקליפורניה

קורטני קרדשיאןבעלה של, טרוויס בארקרבאמת חי גדול בשלו קלבסאס, קליפורניה, בית. בתור אבא, למתופף Blink-182 יש הרבה מקום לילדים שלו אלבמה ולנדון בארקר והבת החורגת אטיאנה דה לה הויה – אותו הוא חולק עם אשתו לשעבר שנה מוקלר – לבעוט אחורה וליהנות!

מסלון גדול לבריכת שחיה נרחבת וחצר אחורית, לטראוויס יש גם חדר לחזרות על כמה מפגשי תיפוף. לא רק זה, אלא שהבית כל כך עצום עד לנקודה שבה הילדים שלו עברו המון הרפתקאות בכל חדר ומסדרון. בחודש מאי 2022 תקציר אדריכלי ראיון וידאו, כוכב הרוק "כל הדברים הקטנים" ערך סיור שלם בתוך נווה המדבר היפהפה שלו.

"אז קניתי את הבית הזה לפני כ-16 שנים", התחיל טרוויס. "כשקניתי אותו, האופן שבו הוא עוצב לא היה האהוב עלי, אבל הילדים שלי למדו איך לרכוב על אופניים בבית הזה. הם עשו סקייטבורד במסדרון הארוך הזה… אני חושב שהם אפילו רכבו, כמו, שנות ה-50, כמו אופני שטח בבית בשלב מסוים. אז באמת גרנו בזה ובאמת הפקנו את המקסימום ממה שקניתי".

כמוזיקאי עסוק, טרוויס הודה שהוא "אף פעם לא כאן", אבל הוא עדיין רצה "לגרום לזה להיחשב" עם שיפוץ הבית שלו. אחד ההיבטים הראשונים שתיאר היה שולחן אוכל גדול לכל המשפחה.

"היה חשוב שיהיה לנו שולחן גדול שיתאים לכל המשפחה והאורחים שלנו", הסביר אמן "הדייט הראשון" לפני שהצביע באילו כיסאות כולם יושבים בדרך כלל. הוא אפילו סימן לאן קורטני וילדיה מייסון, ריין ו פנלופה דיסיק הייתה יושבת. קורטני חולקת את ילדיה עם האקס סקוט דיסיק.

בראיון, טרוויס גם חשף שהוא וה- קרדשיאנס כוכב היו קונים אחד לשני מתנות לחג לפני שהם הפכו לזוג.

"קורטני השיג אותי ככה לפני שהיינו ביחד," הוא אמר תוך כדי שהציג כמה קישוטים. "היינו מפנקים אחד את השני וקונים אחד לשני מתנות חג המולד ומתנות יום הולדת… עדיין יש לה, כאילו, נר שקיבלתי לה, כאילו, לפני שנים. זה עדיין בארון שלה."

הזוג התחיל לצאת בסוף 2020 לאחר שנים של היותם חברים קרובים ושכנים. אחרי שהם הפכו את האינסטגרם הרומנטי שלהם לרשמי בפברואר 2021, ציפורי האהבה בילו זמן איכות זה עם ילדי זה לטיולים משפחתיים משולבים. עד אוקטובר 2021, טרוויס הציע נישואים לקורטני בסביבה ציורית של מונטסיטו, קליפורניה, על חוף הים. שישה חודשים לאחר מכן, הצמד השתתף בטקס חתונה בלאס וגאס. עם זאת, הם לא התחתנו כחוק עד 15 במאי 2022, בבית המשפט בסנטה ברברה, קליפורניה.

מקורב סיפר באופן בלעדי סגנון חיים שהצמד יערוך טקס גדול יותר בפוזיטנו, איטליה, ושכל הילדים שלהם "ישחקו בו תפקיד מיוחד".

"החתונה של טרוויס וקורטני הייתה אינטימית ופשוטה רק עם אבא של MJ וטראוויס, רנדי, בסנטה ברברה", ציין המקור בהתייחסו לסבתו של קורטני. מרי ג'ו קמפבל. "זה לא היה חפירה אצל הקרדשיאנס, הם רק היו צריכים כמה בני משפחה קרובים שם בתור עדים".

המקורב גם הבטיח ש"כל הקרדשיאנס הולכים להשתתף עם הילדים שלהם".

גלול דרך הגלריה כדי להיכנס לביתו היפה של טראוויס!

קישור מקור