ראה תמונות נדירות שלה לאורך השנים

ראה תמונות נדירות שלה לאורך השנים

יותר מעשר שנים לאחר שזוכתה במשפט הרצח של הבת קיילי אנתוני בת השנתיים, קייסי אנתוני שמר על פרופיל נמוך.

קייסי, בת 36, נעצרה באוקטובר 2008 בעקבות היעלמותה המסתורית של בתה. הפעוט דווח כנעדר על ידי אמו של קייסי, סינדי אנתוני, ב-15 ביולי באותה שנה. לאחר חיפוש כלל ארצי, שרידיה של קיילי נמצאו בשקית אשפה באזור מיוער ליד בית המשפחה באורלנדו, פלורידה, באותו דצמבר.

יליד פלורידה הואשם בסעיף אחד של רצח מדרגה ראשונה, סעיף אחד של התעללות חמורה בילדים, סעיף אחד של הריגה בנסיבות מחמירות של ילד, וארבעה סעיפי אישום של מסירת מידע כוזב למשטרה. מהתיאוריות של חטיפת מטפלת ועד לחוסר התגובה לכאורה של קייסי כלפי היעלמות בתה, הנסיבות החריגות סביב המקרה ריתקו במהירות את התקשורת. כשהמשפט החל במאי 2011, לפחות 40 מיליון בני אדם צפו בחלק מהעדות, לפי נילסון מחקר.

במהלך התיק, התביעה טענה כי קייסי השתמש בכלורופורם כדי לשים קץ לחייה של קיילי.

לאחר משפט של שישה שבועות, קייסי זוכה מהרצח האישום, האישום בהתעללות בילדים בנסיבות מחמירות והריגה בנסיבות מחמירות של אישום ילדים ביולי 2011. עם זאת, חבר מושבעים מצא אותה אשמה בארבע עבירות של מסירת מידע כוזב למשטרה. היא נידונה לארבע שנות מאסר, שנה על כל סעיף. מאחר שהיא כבר ריצתה שלוש שנים בכלא – והפגינה התנהגות טובה – היא הייתה חייבת רק 10 ימים נוספים בזמן גזר הדין. זיכויה נתקל בזעם ציבורי גדול, עד כדי כך שהמושבעים בתיק טענו שהם קיבלו איומי מוות לאחר ששמותיהם נחשפו באוקטובר 2011.

בשנת 2013, קייסי הגיש בקשה לפשיטת רגל. בטענה שהייתה לה אפס הכנסה באותו זמן, היא הסבירה בפגישה עם נושים שהיא שורדת מתמיכה של חברים ששלחו לה מזומן וכרטיסי מתנה.

בעקבות עסק צילום קצר מועד בשנת 2016, קייסי השיקה חברת חקירות פרטית תחת השם "Case Research & Consulting Services LLC" בדצמבר 2020.

בעוד כמה חשבו בתחילה שהצלם השואף מקים את החברה כדי לחקור את מותה של בתה, מקור המקורב לקייסי הבהיר ל אֲנָשִׁים בינואר, "זה פרק סגור. היא לא מקימה חברה כדי לקבל תשובות על קיילי. היא רוצה לעזור לאנשים אחרים שהואשמו שלא כדין, במיוחד לנשים, ולעזור להם להשיג צדק".

עשר שנים לאחר הזיכוי הידוע לשמצה, עורך דינה חוסה באז הודה בראיון עם פוקס35 בנובמבר 2021, "אני חושב שאנשים שלא היו מעורבים באופן אינטימי בתיק, באמת, באמת, לא מכירים את כל השחקנים". הוא הוסיף, "אפילו אלה שהיו מעורבים באופן אינטימי לעולם לא יידעו את כל התשובות".

קייסי התכוונה לכתוב במקור ספר על החוויה שלה, אבל לפי הדיווחים היא מוכנה לספר הכל בסרט דוקומנטרי. עם זאת, אם קייסי "תעבור עם הסרט התיעודי", אמר מקור בקשר במאי 2022, "זה יהיה רק ​​בתנאים שלה".

המשך לגלול למטה כדי לראות תמונות נדירות של קייסי אנתוני.

קישור מקור