ראה תמונות שלה היום

ראה תמונות שלה היום

בו בו הכל בוגר! ענבר פורטוודהילדה הבכורה של לאה ליאן שירלי, אותה היא חולקת עם ארוסה לשעבר גארי שירלי, הוא כבר נער. בעוד אם לשניים איבדה לאחרונה את המשמורת על בנה ג'יימס בן ה-4, אותו היא חולקת עם החבר לשעבר אנדרו גלנוןנראה שהיחסים שלה עם בתה משתפרים.

אמא מתבגרת המעריצים צפו באמבר, 32, והצעירה, בת 13, נאבקות בקשר ביניהן לאחר שליאה אמרה לאביה ש"כל [Amber] עשה היה ללדת אותי."

"12 שנים והיא לא באמת עשתה כלום," אמרה לאה על אמה בזמן שמצלמות MTV התגלגלו. "זה היה כמו המקום של קריסטינה," היא הוסיפה לגבי אמה החורגת.

כמאמץ אחרון, ה אמא נוער OG הכוכבת שלחה לבתה סרטון רגשי ונוגע ללב והתנצלה על מעשיה הלא נכונים, למרות שלאה לא הייתה קליטה.

"שלחתי התנצלות וידאו, אבל לא קיבלתי תגובה", אמרה אמבר למפיקי MTV. "אני רק רוצה את מערכת היחסים שלי עם הבת שלי. היא מאבדת זמן עם אמא שלה, והיא לא מבזבזת זמן עם אמא שלה."

עם זאת, נראה שצמד האם והבת פתח עלה חדש, כפי שסיפר יליד אינדיאנה עמוד שישי שהדברים "טובים" ביניהם עכשיו.

"אני לא רוצה לבלבל שום דבר, אבל [things are] טוב", אמרה לרשת בנובמבר 2021. "היא מגיעה [out]ואני [so excited]. הידיים שלי מורמות ופתוחות."

"היא שואלת שאלות. תמיד סיפרתי לה את האמת, כמה שיכולתי לגילה", הוסיפה אמבר. "ככל שהיא התבגרה, היא למדה יותר. עם הגיל שלה כרגע, היא קצת כמו, 'טוב, אני לא אוהב את הגישה או ההתנהגות הזו. אני לא כזאת'", המשיכה.

"אני חושב שיש לה את כל הזכות לכעוס עליי בגלל הרבה דברים… נתתי לה להרגיש את הרגשות שלה, ואני מבין את זה", אף פעם לא מאוחר מדי הוסיף המחבר.

גארי – שגם חולק את הבת אמילי עם אשתו קריסטינה שירלי – ניסה לעזור להקל על מערכת היחסים שלהם למרות שהחזיקה במשמורת ראשית על לאה.

"אחד החברים הכי טובים שלי בכל העולם ממש כאן", כתב לצד סלפי באינסטגרם עם בתו בינואר. "הייתי אומר שהיא ילדה אחת ברת מזל! יש שתי אמהות [Amber Portwood] & [Kristina Shirley] ואבא אחד מגונן מדי!"

השוטר קיבל במקור מעצר בדצמבר 2011 בזמן שאמבר הייתה בעיצומה של בעיית השימוש בסמים. הם חזרו לבית המשפט לאחר שחרורה מהכלא, אבל גארי שמר בסופו של דבר על משמורת ראשונית בעוד אמבר חויבה לשלם 1,200 דולר לחודש במזונות ילדים.

המשיכו לגלול כדי לראות את הבת של אמבר פורטווד היום!

קישור מקור