ראה תמונות שלה היום

ראה תמונות שלה היום

הסיפור של הצוענית רוז בלנשרד מרתק אנשים היום בדיוק כמו כשהיא הואשמה לראשונה בקשירת קשר להרוג את אמה ב-2015. זה אפילו סופר מחדש ב-Hulu's המעשה סדרות סטרימינג ב-2019.

בעוד שחקנית ג'ואי קינג עשה עבודה מצוינת בהצגת הבת שעברה התעללות של די די בלנשרד ותפס ללא מאמץ את המראה של ג'יפסי כנער. מעריצי התוכנית ומי שמתלהב מהמקרה האמיתי סקרנים איך נראית צועני בת ה-29 היום.

יליד לואיזיאנה אולי נמצא מאחורי סורג ובריח, אבל הודות לראיונות בטלוויזיה, יש לנו מושג איך נראית ג'יפסי רוז כמבוגר בריא. יש לה אפילו א בשם ארוסה קןאבל הם "לוקחים דברים לאט", אמה החורגת של ג'יפסי, קריסטי בלנשרדמסופר באופן בלעדי בקשר באוגוסט 2019."[They] שומרים על חייהם האישיים מכאן ואילך", הבטיחה קריסטי.

ה אמא מתה ויקרה כוכב סיפר בעבר E! זֶה משפחתו של קן "תומכת לחלוטין" מהרומן שלהם, ולמעשה הייתה זו אמה של ארוסה שחיברה ביניהם.

"היא [saw] הסרט התיעודי שלי לפני כן, והיא אמרה לו לצפות [it]", הסביר צועני, תוך שהוא מציין שהחליט להושיט יד לאחר הצפייה. "הוא כתב לי מכתב תמיכה… בשנת 2017. כתבתי לו בחזרה ודי מהר פשוט התחלנו לכתוב על בסיס שבועי. הפכנו לחברים במהירות".

למעשה, הייתה זו אמו של קן שהיתה גם הראשונה לקלוט את העובדה שרגשותיו של בנה הפכו לרומנטיים. "היא סיפרה לי את כל הסיפור על איך הוא דיבר עלי ואיך הוא מעולם לא דיבר על בחורה כזו בעבר. היא די קראה לזה," ג'יפסי פרץ. "היא הייתה כמו, 'אתה אוהב את הילדה הזו', והוא אמר, 'לא, היא רק החברה הכי טובה שלי'. זה לא היה עד [he visited] שהכל קצת יצא והיה לנו רגשות אחד כלפי השני".

ג'יפסי סבלה שנים של התעללות בידי אמה המנוחה, שכנראה סבלה מ-FDIA (הפרעה פיקטיבית שהוטלה על אחר) או שנודעה בעבר כתסמונת מינכהאוזן על ידי מיופה כוח. די די העבירה את בתה שורה של טיפולים רפואיים מיותרים במהלך חייה, כולל הסרת בלוטות הרוק שלה, החדרת צינור האכלה ועוד מספר ניתוחים. ההתעללות הסתיימה רק כשג'יפסי קשרה קשר להרוג את אמה עם החבר שלה דאז, ניקולס גודג'ון.

בעוד שקריסטי ובני משפחה אחרים אינם מתרצים על הרצח, הם כן תומכים בג'יפסי. אמה החורגת סיפרה בעבר בקשר המשפחה המורחבת שלהם דאגה ליחסי אם-בת הסתיים במוות כזה או אחר. אם ג'יפסי לא הייתה הורגת את אמה, הם חוששים שהאלימות הייתה יכולה להיות הפוכה.

"די די הייתה אומרת לי, 'כשאמות, אני מקווה שהיא תמות איתי, כי אחד לא יכול לחיות בלי השני'", הודתה קריסטי ב-In Touch. "עכשיו כשחושבים אחורה, זה כמו, 'אוי אלוהים, היא הייתה מסיימת – היא הייתה הורגת את ג'יפסי. יהיה לה."

גלול בגלריה שלנו כדי לראות תמונות עדכניות של ג'יפסי.

קישור מקור