ראה תמונות של אירוע חג

ראה תמונות של אירוע חג

אכן לכסות את האולמות! באופנה קלאסית, שבט קרדשיאן-ג'נר יצא מכל הלב למסיבת ערב חג המולד השנתית שלהם, מה שגרם להמון המעריצים שלהם שוב לקנא בכך שהם לא קיבלו הזמנה. אולי האירוע הדקדנטי ביותר של השנה בבית KarJenner, מסיבת ערב חג המולד – או שמא נאמר קריסטמס – ראתה רשימת אורחים מרשימה, קישוט מדהים, מה שאפשר רק להניח כאוכל טעים ובידור כותרות.

כמובן, קים קרדשיאן, קורטני קרדשיאן, קיילי ג'נר, קנדל ג'נר ו קלואי קרדשיאן שמרו על מיליוני העוקבים במדיה החברתית שלהם מעודכנים לאורך כל הלילה, ובהחלט נראה שהמארח לא חסך בהוצאות.

הסלבריטי שילבה פלטה אדומה עשירה, שקראה לעשרות עצי חג מולד אדומים מנצנצים ואלפי אורות נוצצים. באירוע הזוהר היו גם אינסוף שולחנות של פינוקים ובור כדורים אדום ענק לילדים.

זמר סיה גם טיפל באורחים בהופעה, והביא את בתו של קים, נורת' ווסט, לבמה לביצוע מיוחד של "איש השלג שלי ואני".

כפי שסביר להניח שמעריצים מסורים יודעים, הקרדשיאנס נכנסו לרוח חג המולד בתחילת השנה, ועבדו עם Children's Place כל הדרך חזרה בספטמבר כדי להתחיל את עונת החגים. מפרסמת תמונה עם קלואה, בתה טרו, ו רוב קרדשיאןהבת של חלום, קריס שיתפה תמונה מתוקה של ארבע הבנות בפיג'מת חג, ואמרה לעוקבים שאף פעם לא מוקדם מדי לפתוח את העונה. "כולכם יודעים שאני עוסקת בחג המולד ואני אובססיבית עם חבורות משפחתיות תואמות של @childrensplace!! הצטרפו אליי לאחת המסורות האהובות עלי", כתבה האמא, והודיעה בבירור שהיא מוכנה לחגוג.

ההצטרפות למשפחה המפורסמת בטלוויזיה בריאליטי הייתה רשימת אורחים מרשימה. לא רק היו שותפים למשפחה – כולל טרוויס בארקר – בנוכחות, אבל הטובים של קיילי אנסטסיה קרניקולה ו קרטר גרגורי גם הגיע לאירוע המיוחד. במיוחד נעדר מהמסיבה היה קניה ווסט, שהפך את 2022 של קים לאחת לזכור ולא בצורה הכי טובה שאפשר. הזוג המפורסם סיכם את גירושיהם לאחר חודשים של מתח והתקפות פומביות מצדו של הראפר, כאשר הלהיטים כנראה הסלימה את התנהגותו בסוף נובמבר עם שלל ציוצים והודעות אנטישמיות. עם זאת, למרות הלחץ הנוסף של גירושיה, קים הדהימה כרגיל ובהחלט נראה שהיא נהנית מהערב.

גלול בגלריה כדי לראות תמונות נוספות מהלילה.

קישור מקור