ראה תמונות של השחקן אז והיום

ראה תמונות של השחקן אז והיום

אם היית ב- בראד פיט עגלה כבר שנים, אנחנו מבינים את זה. השחקן נמצא בעין הציבורית מאז שקיבל את הפריצה הגדולה שלו תלמה ולואיז ב-1991, ומאז, הוא המשיך לככב בסרטי קופות ענק, כולל אושן'ס Eleven, טרויה ו מר וגברת סמית. לא רק שהשחקן ~חולמני~, אלא שהוא גם רווק וטובל את רגליו בבריכת ההיכרויות. אז, גבירותיי, זו יכולה להיות ההזדמנות שלך!

בראד "החזיר את עצמו לשוק, ובפעם הראשונה מזה שנים, יש לו את הזמן של חייו", אמר מקור בקשר בלעדי ביולי 2019. "הוא סבל שנים עם אנג'י, והתוצאות של הפרידה שלהם היו אכזריות. כעת, כשהגירושים שלהם מסתיימים, הוא מרגיש קליל. הניצוץ חזר בעיניו. הוא מפוכח ונראה טוב יותר ממה שהוא נראה מזה שנים, אז אין לו שום בעיה למצוא דייטים”. המקורב הוסיף, "בראד מרגיש שהוא קיבל חוזה חדש לחיים. בכנות, הוא לא היה כל כך מאושר כבר שנים".

ה עד אסטרה כוכב – שחולק את הילדים מדוקס, פאקס, זהרה, שילה והתאומים ויויאן ונוקס, עם אשתו לשעבר אנג'לינה ג'ולי – נקשר לכמה נשים מאז פרידתו מאנג'י. הוא נקשר לזמן קצר התפתחות עצורה אלום עליה שוקט בספטמבר 2019, אבל זה התפוגג במהירות. בראד המשיך לצאת עם דוגמנית גרמנית ניקול פוטורלסקי. הם נצפו יחד לראשונה באוגוסט 2020 והרומן ביניהם התחמם מהר מאוד. לרוע המזל, השליחה שלהם הייתה קצרת מועד והם נפרדו באוקטובר 2020.

ואז יש את משאלת המעריצים ארוכת השנים שהוא יסיים איכשהו עם אשתו לשעבר ג'ניפר אניסטון שוב. למרות שהחתיך החתיך זוהה ב- חברים מסיבת יום ההולדת ה-50 של אלום בפברואר 2019, והם הפגינו מתח מיני כשהם התאחדו לשולחן קריאה וירטואלי של זמנים מהירים ברידג'מונט היי בספטמבר 2020, לא נראה שהם ירכבו אל השקיעה בקרוב.

בינתיים, האבא לשישה רוצה לשמור על מערכת יחסים קרובה עם ילדיו, במיוחד שילה.

"הם לא רק נראים דומים, אלא יש להם את אותו לב גדול", אמר מקורב בקשר ב-26 בנובמבר. "הם מאוד רחמנים ואוהבים. שניהם מאוד פתוחים, הם נהנים להכיר אנשים חדשים. נראה כי שילה קלט איכשהו את ההתנהגות של בראד במערב התיכון".

אף על פי כן, זוכה פרס האוסקר רוצה גם שלילדים אחרים שלו יהיה קשר הדוק יותר עם אביהם. "זו תמיד הייתה התקווה שלו, מכל ילדיו", הוסיף המקור.

למרות כמה תקופות קשות במהלך השנים האחרונות – בראד ואנג'י היו מעורבים ב קרב משמורת מר – נראה שבראד נמצא סוף סוף במקום נהדר בחייו ובקריירה שלו. אנחנו לא יכולים לחכות לראות מה הוא יעשה הלאה!

גלול דרך הגלריה למטה כדי לראות את השינוי של בראד לאורך השנים.

קישור מקור