ראה תמונות של כוכבי TLC

ראה תמונות של כוכבי TLC

פי חמישה מהכיף! הכוכבים הקטנים ביותר בתוכנית הלהיט של TLC OutDughtered יכול לגרום לכל פעילות להיראות מקסימה. בין אם הן מתקדמות את דיסנילנד או מתאפרות, החמישיות ריילי פייג', אווה ליין, אוליביה מארי, פרקר קייט והייזל גרייס בטוח יודעות איך לרצות אדם ו דניאל באסבייחד עם 3 מיליון עוקבים באינסטגרם.

בני הזוג זכו לתהילה בסדרה עוד בשנת 2016, ולמרות שהצילומים הושהו בעבר על רקע מגיפת הקורונה, המעריצים עדיין יכולים לשמור על קשר עם ילדיהם – כולל האחות הגדולה בלייק – ברשתות החברתיות.

למרבה הצער, שיתוף החיים הן במצלמה והן באינטרנט מביא לביקורת, וההורים אינם זרים למחיאות כפיים. לאחרונה, אדם שיתף תמונה של בתו פרקר מדגמנת בגדים חדשים מהבוטיק גרייסון בי של דניאל, ומעריצה אחת מתחה עליו ביקורת על כך שלכאורה לא זיהה מי היא.

"בבקשה תן שמות לבנות האלה, אני עדיין לא יכול להבדיל ביניהן מלבד הייזל. אני תוהה למה", הם כתבו, ואדם חזר בו, "עשיתי…" מסתבר שהם פספסו את ההאשטאג שלו "#ParkerKate".

במקרה אחר, כשאדם התייחס לבת הייזל כ"ג'ינג'ר", משתמש אחד האשים אותו בחוסר הולם. "אל תהיה כל כך רגיש. ג'ינג'ר היא לא מילת גנאי", כתב.

אֲנָחָה. אתה לא יכול לרצות את כולם! המשיכו לגלול כדי לראות את התמונות החמודות ביותר של הקווינטים.

קישור מקור