ראה תמונות של כוכבת ה-OG של אמא העשרה

ראה תמונות של כוכבת ה-OG של אמא העשרה

כשפגשנו לראשונה את פרה אברהם הלאה 16 ובהריון בשנת 2009, היא נראתה שונה בהרבה ממה שהיא נראית היום! מצבעי השיער הרבים שלה ועד לשינויים בגוף, בטוח לומר שהזוהר אמיתי עבור האם החד-הורית לאחד.

היופי לוהק עבור 16 ובהריון לאחר שנכנסה להריון ב-2008 עם החבר דאז דרק אנדרווד. במהלך הצילומים, דרק מת בתאונת דרכים לפני לידת בתם, סופיה לורן אברהם, בפברואר 2009. לאחר שידור הפרק שלה ב-MTV, היא התבקשה לככב בסדרת הספין-אוף אמא מתבגרת, שהוצג לראשונה בדצמבר אותה שנה. היא כיכבה בתוכנית במשך שבע עונות עד שפוטרה ב-2017 בגלל קריירה בתעשיית הבידור למבוגרים.

מאז הופעת הבכורה שלה בריאליטי, פארה בנתה לעצמה שם לא רע. ב-2012 פרסמה חלום העשרה שלי הסתייםשהיה א ניו יורק טיימס רב מכר. בשנת 2013, היא הופיעה לראשונה בסרט למבוגרים. היא אפילו הוציאה קו משלה של צעצועי מין ב-2014. בנוסף לכמה עסקים בתעשיית המבוגרים, היא גם השיקה ערכות יופי של אמא ואני ב-2015 עם סופיה ואמא ואני יין עם אמא דברה דניאלסן בשנת 2016.

חלק מהעסקים שלה שנפלו כללו את חברת הריהוט המקוונת שלה, Furnished by Farrah, הבוטיק של סופיה, בוטיק הילדים של סופיה לורן וחנות פרוקו פרוזן יוגורט שלה. בשנת 2019, פארה החלה להציע עצות למין ומערכות יחסים תמורת 10,000 דולר לשעה והשיקה כיתת אמן מקוונת משלה, "Ambition Into Reality".

בשנת 2020, פארה סיימה את בית הספר לקולנוע לפני שנרשמה לתכנית לתואר שני באמנויות ליברליות בבית הספר הארווארד Extension, לפני ששרפה את הסווטשירט שלה בהרווארד וטענה ל"התעללות חינוכית".

פארה תמיד עושה סיעור מוחות בפרויקט הגדול הבא שלה ואין לה תוכניות להאט. "כבר יש לי הופעות מוכנות לצאת לדרך. אני פשוט ממש מחכה. זאת אומרת, אני פשוט לא יכולה להגיד שום דבר, אבל דבר אחד שאני אגיד לגבי התקדמות הוא שזה צריך להיות מגוון יותר, כלומר יותר תרבויות", אמרה בלעדית בקשר ביולי 2020.

בעוד פארה רוצה להגביר את הגיוון במאמציה העתידיים שלה, היא גם רוצה להתמקד ב"העלאת נשים אחרות". הודות לקורסי המכללה של כוכבת הריאליטי בבידור עסקי, היא "מודעת מאוד" להעצמת "מחסור בנשים" בתעשיית הקולנוע. "זה כמו להרביץ לי לגרון בכל יום להשתמש בסלבריטאי שלי, בכוח שלי, בדחף שלי, במוסר העבודה ובמקצוע שלי כדי לעזור ולהרים אחרים בפרויקטים הבאים שלי".

בנוסף, היזמית הבהירה שהיא לא תמיד חייבת להיות באור הזרקורים. "בשום פנים ואופן, האם אי פעם אני רוצה שכולם יתמקדו בי. אני חושבת שסוג של שיתוף כמו תוכנית או תוכנית טלוויזיה זה באמת מה שאני אוהבת לעסוק בו", אמרה בקשר בזמן.

לא משנה מה היא תעשה, היא בטוחה שהפרויקט הבא שלה "בהחלט יהפוך את העולם למקום טוב יותר", אמרה והוסיפה, "זה הולך להרים נשים. ואני פשוט ממש גאה בהופעות הבאות שלי".

"אני מקווה שיהיה לי כוכב על [Hollywood] Walk of Fame ואני מקווה לעשות זאת בצורה אמינה ומופלאה", אמרה פארה על המטרות ארוכות הטווח שלה. "אני אלחם על מה שאני מאמין בו. ואני מאוד נרגש לקראת ההופעה הבאה שלי, אז מחזיקה אצבעות."

גלול בגלריה כדי לראות כמה פארה השתנה במהלך השנים!

קישור מקור