ראיון לתוכנית "היום" של Amber Heard לאחר הפסידה במשפט של ג'וני דפ

ראיון לתוכנית "היום" של Amber Heard לאחר הפסידה במשפט של ג'וני דפ

אמבר הרד התיישבה לראיון הראשון שלה מאז שחבר מושבעים גילה שהיא השמצה את בעלה לשעבר ג'וני דפ במשפט ציבורי מתוקשר מאוד שהסתיים בכך שג'וני זוכה בפיצויים של 15 מיליון דולר ו-2 מיליון דולר לאמבר בתביעה הנגדית שלה. "עד יום מותי (אני) אעמוד בכל מילה בעדות שלי", אמרה היום של המופע סוואנה גאת'רי בראיון ששודר ביום חמישי, 16 ביוני.

"וזה כל מה שדיברתי [is the truth]. ודיברתי את זה לשלטון", אמר הרד למארח. "ושילמתי את המחיר."

בתצוגה מקדימה מוקדמת יותר שפורסמה ביום שני, אמבר דחתה את תגובת הנגד שקיבלה ברשתות החברתיות במהלך ואחרי המשפט.

"אפילו מישהו שבטוח שאני ראוי לכל השנאה והזונות האלה, גם אם אתה חושב שאני משקר, עדיין לא יכולת להגיד לי – תסתכל לי בעיניים ותגיד לי – שאתה חושב ברשתות החברתיות היה ייצוג הוגן," אמר הרד. "אתה לא יכול להגיד לי שאתה חושב שזה היה הוגן."

למרות פסק הדין ברובו ב שודדי הקאריביים לטובתה של הכוכבת, אמבר אמרה שלא אכפת לה "מה חושבים עליי או איזה שיפוט אתה רוצה לעשות לגבי מה שקרה בפרטיות של הבית שלי, בנישואים שלי, מאחורי דלתיים סגורות".

למעשה, ה אקווהמן הכוכב אפילו לא מאשים את חבר המושבעים בהחלטתם.

"אני לא מניח שהאדם הממוצע צריך לדעת את הדברים האלה. ולכן אני לא לוקחת את זה אישית", הוסיפה. "אני דווקא מבין. הוא דמות אהובה ואנשים מרגישים שהם מכירים אותו. הוא שחקן פנטסטי".

פסק הדין של חבר המושבעים מצא כי אמבר הכפישה את בעלה לשעבר ב-2018 וושינגטון פוסט כתבה, שבה כתבה, "דיברתי נגד אלימות מינית – והתמודדתי עם זעמה של התרבות שלנו. זה חייב להשתנות. ואז לפני שנתיים הפכתי לאישיות ציבורית המייצגת התעללות במשפחה, והרגשתי את מלוא עוצמת הזעם של התרבות שלנו על נשים שמדברות".

"היתה לי נקודת תצפית נדירה לראות, בזמן אמת, איך מוסדות מגנים על גברים שהואשמו בהתעללות", הוסיפה.

בתוצאה שלאחר המשפט, אמבר שיתפה את תגובתה הראשונית באינסטגרם, וכתבה בהצהרה, "האכזבה שאני מרגישה היום היא מעבר למילים. כואב לי הלב שהר העדויות עדיין לא הספיק כדי לעמוד מול הכוח, ההשפעה וההשפעה הלא פרופורציונלית של בעלי לשעבר".

ג'וני, בהצהרה משלו, אמר כי "חבר המושבעים החזיר לי את חיי. אני באמת צנועה".

למרות שהרד צריך לשלם לשחקן רק 10.35 מיליון דולר, בגלל חוק וירג'יניה שקובע מקסימום לפיצויים עונשיים, עורך דינה של אמבר, איליין ברדהוףאמרה שהיא יכולה "ממש לא" לשלם את הסכום הזה בתצוגה מקדימה נוספת עבור Amber's היום ראיון תצוגה שפורסם מוקדם יותר ביוני.

קישור מקור