רגעי בגד הים הנועזים ביותר שלה

רגעי בגד הים הנועזים ביותר שלה

ביקיני מותק! קוקו אוסטין מעולם לא התביישה להשוויץ בגוף הביקיני המרשים שלה.

ידוע כי קוקו מצטלמת בביקיני בצילומי סולו באינסטגרם, כמו גם עם בתה, שאנל. לשעבר קרח אוהב קוקו הכוכבת שיתפה שפע של תמונות בגדי ים במהלך הטיול שלה באיי בהאמה עם שאנל ובעלה, אייס טיבמאי 2022.

בעוד שאמא של אחת הותירה מעט לדמיון בכל הנוגע למבנה הגוף שלה, היא גם מאמצת את המיניות שלה. הדוגמנית חשפה שהיא ואייס-טי מקפידות להקצות זמן אחת לשנייה כשהן מגדלות את שאנל.

"הזמן הסקסי הוא די מפוקפק כי עכשיו הפכנו אותו למיטה המשפחתית", אמרה E! חֲדָשׁוֹת במרץ 2022, וציינה שהיא ובן זוגה מזה 21 שנים תמיד שמים את מערכת היחסים שלהם בראש סדר העדיפויות. "אנחנו קובעים את הזמנים האלה. יש לנו מטפל בכלבים שייקח את הכלבים, יש לנו בייביסיטר. זה כל כך שווה את זה כי זה לא יימשך לנצח. היותה קטנה כזו לא תימשך לנצח".

היא גם פרצה על הדרך שבה אייס-טי מטפל בבתם כשהוא חוזר הביתה בלילה, וחשפה שהוא "הופך לדובון קטן עם [Chanel]." קוקו צייצה, "היא יכולה להגיד לו הכל, והוא יקבל את זה."

"בסוף הלילה אנחנו הופכים את המיטה שלנו למיטה המשפחתית. כל שלושת הכלבים, היא, כולנו הופכים את המיטה המשפחתית שלנו לזמני החיבור שלנו מכיוון שאנחנו לא רואים את אבא במהלך היום", להב מלאך הוסיפה שחקנית.

קוקו גם אמרה ל-E! שזו הייתה ברכה לראות את הילדה היחידה שלה גדלה לילדה המקסימה שהיא היום. "ברצינות, כאילו, איך זה יצא ממני כי היא כל כך טובה", אמרה אז. "אנחנו הכי טובים. היה לנו קשה היום ללכת לבית הספר כי היא לא רצתה שאעזוב אותה. היא ישבה שם ובכתה. זה גורם לי לדמעות."

יליד לוס אנג'לס התחתן עם חוק וסדר: יחידת נפגעים מיוחדים שחקן בדצמבר 2005. הם קיבלו את פני בתם עשור מאוחר יותר ב-2015. בנוסף לשאנל, Ice-T הוא גם אבא לבת לטשה מארו ולבן טרייסי מארו ג'וניור ממערכות יחסים קודמות.

המשיכו לגלול כדי לראות את מראות הביקיני הסקסיים ביותר של קוקו.

קישור מקור