רגעי הביקיני הכי סקסיים של ליידי גאגא: ראה תמונות!

רגעי הביקיני הכי סקסיים של ליידי גאגא: ראה תמונות!

בסדר, ליידי גאגא, אנחנו רואים אותך! אמן "פוקר פייס" אוהב ביקיני ובגדי ים מתנדנדים – ולא קשה להבין למה! בתור בדרן, ליידי גאגא (שם אמיתי: סטפני ג'ואן אנג'לינה ג'רמנוטה) עובדת קשה כדי לשמור על הגוף שלה באמצעות דיאטה ופעילות גופנית.

כשזה מגיע לאוכל, יליד ניו יורק עוסק כולו במגוון. "אני באמת מתמקד בארוחות טובות בטעם אבל גם בריאות לגוף שלך. מה שאנחנו אוכלים זה מה שהגוף שלנו. להיות בסיבוב הופעות או סתם להופיע כל הזמן, זה מתיש. היכולת לספק לגוף שלך חומרים מזינים טובים, כולל אלה שיש בירקות ופירות, זה הכל", חברתה הוותיקה והשפית האישית של ליידי גאגא. בו אוקונר סיפר עצמי בשנת 2017.

"משהו כמו קינואה עם שעועית שחורה, שרימפס בגריל, ירקות יפים. אנחנו רוצים שזה יהיה בריא, טעים, ממלא, מזין ומלא בסיבים", הוסיף בו. "אם היא רוצה המבורגר וצ'יפס, לא היינו עושים מזון מהיר. אז במקום זאת, הייתי מכינה לה המבורגר הודו, ללא גלוטן, הרבה תבלינים וצ'יפס בטטה אפוי. לפחות היא מרגישה שהיא יכולה להתפנק קצת ולקבל משהו דומה להמבורגר אמיתי אבל עדיין טוב בשבילך".

למרות שגאגא היא רק שני פרסים מתביישת להיות זוכת EGOT, היא עדיין אנושית! ה כוכב נולד השחקנית אוהבת לנשנש "חמאת שקדים" ו"קרקרים סקנדינביים", חשפה בו.

בנוסף לתזונה שלה, פעילות גופנית משחקת תפקיד גדול בחייה של גאגא. "היא שינתה את הגוף שלה לגמרי", סיפרה בעבר מאמנת הזמרת "גשם עליי" הארלי פסטרנק. Us Weekly. "פעם היה לה מעט מאוד טונוס שרירים, אבל חיזקנו אותה."

לטענת הארלי, מבצעים נפילות, נפילות לאחור, הרחבות תלת ראשי של משקולת מעל הראש, הרמת משקולת לרוחב וכפיפות אופניים.

בסופו של דבר, ליידי גאגא שמה את האהבה העצמית מעל הכל. "למען האמת, אני חושב שמה שגורם לי להרגיש יפה זה כשאני רואה אושר אצל המעריצים שלי. כשאני רואה או שומע מהם שהמוזיקה שיצרתי שינתה את החיים שלהם בצורה כלשהי, זה מה שגורם לי להרגיש יפה. כי זה רק החוץ, אתה יודע?" היא אמרה זמן לוס אנג'לסס בשנת 2018.

"בסופו של יום, יכולתי להיות במיליון סרטים ולהוציא מיליון שירים וכולם יכלו לומר 'היא הייתה כל כך יפה', אבל זה לא באמת מה שאני רוצה", אמרה ליידי גאגא. "אני רוצה שיגידו, 'ראיתי את הסרט הזה ובכיתי את עיניי ולמדתי משהו על עצמי'".

גלול דרך הגלריה למטה כדי לראות את רגעי הביקיני הסקסיים ביותר של ליידי גאגא לאורך השנים.

קישור מקור