רגעי הסטייל הטובים ביותר של מייגן מרקל - המראה האיקוני של הדוכסית

רגעי הסטייל הטובים ביותר של מייגן מרקל – המראה האיקוני של הדוכסית

היא תמיד הייתה כל כך מסוגננת! לפני הדוכסית מייגן מרקל נָשׂוּי הנסיך הארי במאי 2018, היא כבר עשתה לעצמה שם כשחקנית. במהלך השנים הדוכסית מסאסקס הפכה ראשים, בין אם רוקדת גלאם אובר-הטופ או ג'ינס קז'ואל. מהזמן שלה ואילך חליפות לחתונתה, לפעם הראשונה שהיא יצאה כאמא, Meghan, 41, מעולם לא אכזבה בכל הנוגע למראה האייקוני שלה.

לדוגמה, זכור כשהעולם חיכה בנשימה עצורה ל- הצצה ראשונה של שמלת הכלה של מייגן? אנשים שצפו מכל פינה בכדור הארץ ראו לראשונה את הצעיף היפה והדרמטי שלה יחד עם נזר נוצץ, והמעריצים התרשמו עוד לפני שהיא יצאה מהרולס רויס ​​אליה הגיעה עם אמה, דוריה רגלנד. השמלה בסופו של דבר הייתה שמלה מהממת של ז'יבנשי – כזו שלא תישכח על ידי חובבי הסגנון המלכותי בזמן הקרוב.

נראה שהשחקנית לשעבר מעדיפה גם שמלות וגם חליפות מכנסיים חלקות, וזה לא השתנה לאחר שהכריזה על הריונה הראשון. זה לא צריך להפתיע שמישהי שהרעידה הרבה מראות יפים לפני שציפתה הצליחה רק להגביר את משחק הסטייל שלה כשעברה לבגדי הריון. מי יכול לשכוח כשהיא ערסלה בעדינות את הבייבי באמפ שלה בלונדון במהלך פרסי האופנה 2018 ברויאל אלברט הול בדצמבר 2018? האנסמבל השחור שלה, בעל כתף אחת עבור המראה הזה היה לא פחות מהשראה.

ואז, כמובן, הייתה השמלה הפשוטה – אך עדיין, היפה – שמגהאן יצאה בה כשהיא והנסיך הארי הציגו את בנם, ארצ'י הריסון מאונטבאטן-ווינדזור, לעולם בפעם הראשונה. היא הצליחה איכשהו להיראות מהממת באותו הרגע ימים ספורים אחרי שילדה. לא אמא צריכה יש לעשות את זה, כמובן, אבל מגהן הצליחה.

אולם כעת, כאשר ילידת קליפורניה חזרה לארצות הברית במשרה מלאה, היא החליפה בחלוקים מפוארים עבור לבוש נינוח יותר שמזכיר את ימיה שלפני המלוכה.

"חלפו הימים שבהם היא נאלצה לדבוק בקוד הלבוש המלכותי, הרבה יותר נוח לה ללבוש בגדים יומיומיים – שטוחים, ג'ינסים וסוודרים", אמר מקור בבלעדיות בקשר בעקבות עזיבתה את משפחת המלוכה.

"היא שנאה תמיד להיות לבושה עד גיל התשע בתור מלכותית ואת הכללים והתקנות המיושנים – כמו ללבוש שמלות מתחת לברך", הוסיף המקורב. "עכשיו… היא מבלה את רוב היום בהזעה או במכנסי יוגה."

המשיכו לגלול כדי לראות את רגעי הסגנון האייקוניים של Meghan.

קישור מקור