רגעי הריקוד של שילה ג'ולי-פיט: תמונות הריקוד הטובות ביותר של בני נוער

רגעי הריקוד של שילה ג'ולי-פיט: תמונות הריקוד הטובות ביותר של בני נוער

יש לה מהלכים! שילה ג'ולי-פיט יכולה לפרוץ מהלך כאילו אין מחר, והמעריצים ציינו כי כישורי הריקוד שלה מדהימים.

למרות שהיא בתם של שניים מהשמות המפורסמים ביותר בהוליווד – אנג'לינה ג'ולי ו בראד פיט – הנערה סוללת את דרכה בתעשיית הבידור.

בעבר סיפר מקור סגנון חיים שילה קיבלה "הצעות זוגיות" בתעשיית הדוגמנות. עם זאת, נראה שהילדה ההוליוודית בחרה בעצמה בעניין בכך שבחרה להתמקד בריקוד.

במהלך 2022, מעריצים הבחינו בשילה במספר יוטיוב סרטונים התפרקות לשגרות שונות. בקליפ אחד, היא התנדנדה במיומנות דוג'ה חתול'שיר "Vegas", בעוד שיר אחר, היא עברה ללא מאמץ אד שירןשל "צמרמורת".

כשזה מגיע לתחביב האהוב עליה, מקור נפרד סיפר באופן בלעדי בקשר בנובמבר 2021 שעל ידי ריקוד, שילה "מבטאת את עצמה בכל כך הרבה דרכים".

"האהבה העיקרית שלה כרגע היא ריקוד, והיא ממש טובה בזה", הוסיף מקורב. "היא אוהבת שהיא יכולה להרגיש את המוזיקה, לשחרר ולהיות חופשית, וזה סופר חשוב. היא אוהבת את כל סגנונות הריקוד אבל היפ הופ ופריסטייל הם האהובים עליה".

המקור הוסיף כי הרקדנית הצעירה יכולה לזכור בקלות את השגרה, "שאנג'י אוהבת כי היא אומרת שלא לה ולא לבראד יש את הכישרון הזה".

"אנג'י ובראד מתרשמים, הם לא יכלו להיות גאים יותר", סיכם המקורב.

יותר משנה לאחר מכן, אבא של שילה אישר שהוא "מר. שתי רגל שמאל," ובכל זאת הוא פרץ מעל הכישרון המדהים של בתו.

"זה מעלה דמעה בעין, כן," ה רכבת קליע אמר שחקן בידור הערב באוגוסט 2022, והוסיף שהוא לא יודע "מאיפה היא השיגה את זה", בהתייחס ליכולת הריקוד של שילה.

מלבד הריקודים, הילד של אנג'י ובראד מסתעף בדרכים אחרות. מבחינת אופנה, שילה נראתה מטלטלת סגנונות שונים בשנים האחרונות. בסוף 2021 היא ליוותה את אמה באליפות הבינלאומית נצחים בכורה, שם היא אפילו שידרגה את אחת מהן Maleficent שמלות דיור הישנות של הכוכב. במהלך אפטר פארטי בלונדון באותה תקופה, הנערה הראתה את חוש הסטייל האישי שלה כאשר היא לבשה ז'קט גרפי בצבע כחול פרווינקל עם בחירת הנעל המיוחדת שלה: Converse!

נראה גם ששילה מאמצת את המראה שלה. בתחילת 2023, היא נצפתה עם באז חדש כשהיא בחוץ עם אחותה זהרה ג'ולי-פיט.

גלול בגלריה כדי לראות תמונות של רגעי הריקוד המגניבים ביותר של שילה.

קישור מקור