רובין בראון 'לא סומך' על הילדים של אמהות אחרות

רובין בראון 'לא סומך' על הילדים של אמהות אחרות

נשות אחות כוכב גוונדלין בראון נזכר באירוע עם רובין בראון מה שגרם לה להאמין בכך קודי בראוןאשתו הרביעית של "לא סומכת" על הילדים של האמהות האחרות.

"הייתה נקודה שבה סולומון ואני בילינו בחדר שלי ורובין סירב לתת לו להיות איתי לבד", אמרה גוון, בת 21. במהלך שאלות ותשובות של מעריצים שיתפה דרך ערוץ היוטיוב שלה ביום חמישי, 19 בינואר. "יכול להיות שזה היה בגלל שהיו שם נשק כמו, כי אני אוספת חרבות ודברים, אבל זה הרגיש כאילו היא לא סומכת על הילדים של האמהות האחרות."

גוונדלין – שקודי, 53, חולק עם אשתו לשעבר כריסטין בראון – המשיכה ואמרה שהיא לא בטוחה אם זו רק תפיסת המצב שהובילה למסקנה שלה, אבל "כרגע זה הרגיש".

דבריה של כוכבת הריאליטי הגיעו לאחר שהיא צפתה בעונה 17, פרק 5, בסדרת TLC של משפחתה, שהראתה את קודי וארבע נשותיו דאז יחד עם רוב ילדיהם מתאספים לחגוג איזבל בראוןסיום בית הספר התיכון ויום הולדת 18.

למרות כריסטין, בת 50, שציינה שהיא "בדיוק סיפרה למבוגרים לפני כמה שבועות" שהחליטה לעזוב את קודי ואת הגזע הפוליגמי, גוון אמרה שהחגיגה "לא מאוד מתוחה" אם כי "היו כמה רגעים מביכים".

"המסיבה לא הייתה מביכה במיוחד, אבל היא הייתה מוזרה והיו כמה רגעים שהיה מוזר לראות אחד את השני", אמרה. "בני משפחה מסוימים נמנעו מבני משפחה מסוימים. אני יודע שנמנעתי מכמה אנשים, אבל לרוב, הסתדרנו, במיוחד עבור יסבל".

בעוד גוונדלין לא פירטה אילו בני משפחה שמרו מרחק זה מזה, היא פתחה בעבר על מערכת היחסים שלה עם הבעלים של אחות האחות שלי ואמרה, "אני ממש לא אוהבת אותה כאדם".

גוון גם פתחה בערך מרי בראוןיחסה של אחיה אחרי אח פידון בראון האשים את הבעלים של ה-Lizzi's Heritage Inn בכך שהוא יותר מ"מרושע" ו"שוחק".

"[Meri] הייתה מפחידה בתור ילדה, אבל היא מעולם לא תקפה אותי, וראיתי אותה אלימה רק פעם אחת", טענה בשאלות ותשובות של Patreon, על פי דיווחים רבים. "למרי היו רגעים שבהם היא הייתה גסה ומפחידה, אבל אני לא זוכר שהיא נעשתה פיזית עם אף אחד מלבד מיקלטי וזה היה רק ​​פעם אחת. אני מאמין שלכל אחד מגיעה הזדמנות שנייה".

קישור מקור