קודי בראון של נשות האחות מכנה את כריסטין בראון

רובין בראון רוצה פוליגמיה רק ​​עם קודי

ואז, היה אחד. נשות אחות' רובין בראון פעם הודתה שהיא רוצה רק נישואי רבים עם בעלה קודי בראון ודחה את המונוגמיה להיות איתו.

"כלומר, אני יודע שזה פשוט נשמע ממש פאנקי," החל רובין, 44, במהלך פרק ינואר של סדרת המצליחה TLC. "אבל כאילו, היו לי, אתה יודע, אנשים שרצו לצאת איתי, ושהייתי, אתה יודע, די ידידותי איתם או מה שלא דיבר על חיים, אתה יודע… הם רצו להיות יותר רציניים, זוג [of them] רצה להתחתן איתי, סוג של דבר."

מייסדת My Sisterwife's Closet ציינה אז שהיא סירבה לאוהבי עבר פוטנציאליים.

"אם הייתי רוצה לחיות במונוגמיה, יכולתי [sic]", הסבירה רובין במהלך הווידוי שלה. "כלומר, זה לא שלא היו לי אפשרויות אחרות. יכולתי להיות לי מערכת יחסים מאושרת ומוצלחת עם כמה גברים אחרים. זו פשוט האמת, אני מצטער! אני שונא להגיד את זה כי זה נשמע כאילו אני, כאילו, מתרברב או משהו, אבל אני לא. זה פשוט, זו האמת."

היא המשיכה, "היו לי הצעות לפני קודי, ודחיתי אותן ואמרתי, 'לא, אני רוצה לחיות נישואי רבים', והנה אני כאן. ואני כמו, 'היי, חבר'ה, אני רוצה לחיות נישואי רבים!'".

Puddle Monkey Prods/Kobal/Shutterstock

נראה שמונוגמיה עשויה להיות המציאות החדשה של רובין וקודי, אם כי, כאשר הפטריארך המשפחתי, בן 53, נפרד מכל נשות האחיות האחרות, כריסטין בראון, ג'נל בראון ו מרי בראון.

ה בישול עם רק כריסטין כוכבת, בת 50, הודיעה על פרידתה מאיש העסקים בנובמבר 2021. עם זאת, המעריצים לא יכלו לראות את הפרידה מתרחשת עד לעונה 17, שעלתה לראשונה ב-11 בספטמבר. מאז, צופי תוכנית הריאליטי בטלוויזיה היו עדים ללא מעט טלטלות במשפחת בראון.

לאחר שכריסטין עזבה את קבוצת הרבים מאריזונה ועברה ליוטה, חברתה ג'אנל, בת 53, הביעה בהדרגה את התנגדותה לקודי במספר הזדמנויות, שכללו בעיקר את חוקי הבית הנוקשים שלו ב-COVID-19. כתוצאה מהתקנות של קודי, הבנים שלו ושל ג'אנל גייב וגריסון הסתכסכו עם אביהם.

בנוסף לגייב, 21, וגריסון, 24, שגריר פלקסוס חולק עם קודי גם את הילדים מדיסון, לוגן, האנטר וסוואנה.

ב-9 בדצמבר, בקשר פרסמה באופן בלעדי את החדשות שג'אנל וקודי הפסיקו את זה לאחר 29 שנות נישואים רוחניים.

"ג'אנל היא אישה חזקה ועצמאית והבינה שהיא יכולה לעשות את זה בעצמה", סיפר מקורב בקשר באותו יום, והוסיפה שבסופו של דבר היא "גדלה ממנו".

פחות משבוע לאחר מכן, קליפ מיום ראשון הקרוב, 18 בדצמבר, נשות אחיות: אחת על אחת פרק הכל חשף שגם מרי, בת 51 וקודי נפרדו.

"זה פשוט לא נשמע לי הגיוני שהוא יהיה כל כך מתוסכל מכריסטין ויהיה כמו, 'היא בדיוק קיבלה את ההחלטה הזאת'", אמר הבעלים של Lizzi's Heritage Inn בקטע טיזר מהפרק הקרוב. "לא התייעצנו, לא דיברנו, היא רק קיבלה את ההחלטה, ואז הוא אומר, 'לא, אני לא מחשיב את עצמי נשוי למרי'. כאילו, הוא רק קיבל את ההחלטה. אף פעם לא שמעתי אותו אומר לי את זה".

קישור מקור