רובין של נשות האחות, קודי בראון מתווכחים בין דרמה של כריסטין

משפחה נלחמת. נשות אחות כוכבים רובין בראון וקאודי בראון נקלע לוויכוח אחרי כריסטין בראון העיפו אותו מביתם.

בקטע טיזר ליום ראשון, 11 בספטמבר, פרק שהושג על ידי Us Weekly, קודי, בן 53, נראה מנהל שיחה סוערת עם אשתו הרביעית, רובין, בת 43. "אני לא מבין כלום", אמר לאחר שכריסטין, בת 50, שמה את כל הדברים שלו בקופסאות ואמרה לו לצאת.

לאחר שקודי הביע בפני רובין את הבלבול שלו לגבי החלטתה של כריסטין להדיח אותו, אם לחמישה הסבירה שקודי צריך להשקיע יותר מאמץ ביחסים שלו עם אשתו השלישית.

"לפעמים אתה פשוט לא יכול לישון באותה מיטה עם בן הזוג שלך כי אתה נאבק. אולי היא פשוט צריכה הפסקה, "אמר רובין במהלך וידוי. "הוא לא צריך לא להיות שם. למעשה, זה צריך להיות הפוך. הוא צריך להיות שם, נוכח."

Puddle Monkey Prods/Kobal/Shutterstock

עם זאת, קודי טען שהוא נענש בצורה לא הוגנת על רקע הדרמה שלו עם כריסטין וטחה את בקשתה להניח לו לישון על הספה. "אני לא רוצה להיות סקסיסטית כאן, אבל למה בחור צריך לישון על הספה? זה גם החדר שלו", אמר הפטריארך בראון. "מה הטעם להישאר שם ללילה? זו הליכת הבושה. אני לא מתכוון לעשות את זה."

ככל שהקליפ נמשך, נראה היה שרובין לוקח את הצד של כריסטין בפיוד. "אני מרגישה שיש חוסר הוגנות בנישואי רבים", היא הודתה. "הוא הולך לבית של מישהו אחר. אין לה מישהו אחר."

בעוד רובין עודד את קודי "לתכנן להישאר" עם כריסטין, הוא אמר שהיה לו קשה להסכים לסידור הספה שלה.

"אני שונא את הרעיון, כי קודם כל, זה נותן לכריסטין כוח על המקום שבו אני ישן", אמר.

קודי המשיך והסביר שנשותיו האחרות, מרי בראון ו ג'נל בראון, ניסו גם להעיף אותו מחדרי השינה שלהם בעבר. "זה משחק. אני לא רוצה לשחק במשחק הזה", אמר. "אני לא הולך לשחק את המשחק הזה."

כריסטין הודיעה על פרידתה מקודי בנובמבר 2021, שבועיים בלבד לאחר מכן בקשר אישרה שהיא עברה מבסיס הבית של המשפחה באריזונה בחזרה ליוטה. "אחרי יותר מ-25 שנים ביחד, קודי ואני התרחקנו וקיבלתי את ההחלטה הקשה לעזוב", כתבה בהצהרה דרך חשבון האינסטגרם שלה ב-2 בנובמבר. "נמשיך להיות נוכחות חזקה זה בזה של זה. חיים כמו שאנחנו הורים לילדים היפים שלנו ותומכים במשפחה הנפלאה שלנו. בשלב זה, אנו מבקשים את החסד והאדיבות שלכם בזמן שאנו מנווטים את השלב הזה בתוך המשפחה שלנו."

בני הזוג לשעבר נישאו רוחנית ב-25 במרץ 1994. הם חולקים שישה ילדים יחד: אספין, מיקלטי, פאדון, גוונדלין, יסבל וטרואלי.

עונה 17 של נשות אחות יוקרן בבכורה ב-TLC ביום ראשון, 11 בספטמבר, בשעה 22:00 ET.

קישור מקור