רוב קרדשיאן מופיע סופר נדיר ב'קרדשיאנס': תמונות

תמצמץ ותתגעגע לזה! רוב קרדשיאן הופיע נדיר ביותר ביום חמישי, 12 במאי, פרק של הקרדשיאנס.

למרות שחי חיים פרטיים והתרחק מאור הזרקורים, רוב, 35, נתפס בעדשת המצלמה כשהוא הגיע לאמא קריס ג'נרמסיבת יום ההולדת של הפרק, שצולם בנובמבר 2021.

בזמן שרוב לא דיבר במצלמה, מעריצי עיני הנשר שמו לב שהוא יושב ליד אחותו קלואי קרדשיאן במהלך חגיגת ארוחת הערב. הפרק צולם אסטרטגית כדי להוציא את האח היחיד קרדשיאן מהצילומים, אם כי הוא הופיע לזמן קצר כשהוא נהנה מהארוחה עם משפחתו ועם חבריו המפורסמים של קריס.

ההופעה הנדירה של רוב בתוכנית Hulu מגיעה כשהוא ממשיך לשמור על פרופיל נמוך. הוא עשה רק קומץ הופעות באירועים משפחתיים, ברשתות החברתיות ובעונות האחרונות של מתעדכן עם הקרדשיאנים בשנים האחרונות.

באדיבות Hulu

מאז שיצא מאור הזרקורים, רוב התמסר לגידול בתו דרים, 5, אותה הוא חולק עם ארוסתו לשעבר בלאק צ'ינה.

הפרק שודר לאחר שצ'ינה, בת 33, הפסידה בתביעה נגד הקרדשיאן-ג'נרס. הדוגמנית תבעה את המשפחה על התעללות, לשון הרע וביטול לכאורה של E! סדרה, רob & Chyna. היא גם טענה שרוב התעלל בה פיזית. עם זאת, אביו של אחד הכחיש את הטענות.

צ'ינה טענה שהאחיות המפורסמות הן הסיבה שהמופע שלהן בוטלה וביקשה הפסד כספי כולל של 100 מיליון דולר. בינתיים, ה KUWTK בוגרים חזרו בטענותיה על ידי הגשת תביעה נגד The בלאק צ'ינה אמיתי כוכב על שימוש לכאורה בכוח פיזי בהתקפה נגד רוב. המשפחה גם טענה שלאמא של דרים יש מקורות הכנסה אמינים אחרים, כולל חשבון OnlyFans שלה.

לאחר כ-10 שעות של דיון, חבר המושבעים בן 12 חברים הגיע למסקנה שהקרדשיאן-ג'נרס לא נאלצה לשלם לצ'ינה 100 מיליון דולר פיצויים עקב אובדן הכנסתה ועבור כל רווחים עתידיים במהלך הדיון ב-2 במאי.

בזמן ש קרדשיאן-ג'נרס לא הגיע לדיון לטובת ה פגש את גאלה, עורך הדין שלהם שיתף שהם מרוצים מהתוצאה. "בשם קריס, קים, קלואי וקיילי, אני רוצה להביע את הערכתנו לחבר המושבעים", אמר עורך הדין מייקל רודס. בקשר. "אנו גם אסירי תודה על ידו היציבה של השופט גרגורי אלרקון כדי לוודא שזה היה משפט הוגן. חבר המושבעים שלח מסר ברור לגב' ווייט ולעורך הדין שלה – אני מקווה שהם מקשיבים. הצדק ניצח".

קישור מקור