רוב קרדשיאן מופיע נדיר במסיבת יום ההולדת ה-38 של האחות קלואי: ראה תמונה

רוב קרדשיאן משתתף במסיבת יום ההולדת של קלואי קרדשיאן: תמונה נדירה

רוב קרדשיאן עשה טיול נדיר כדי לחגוג קלואי קרדשיאןיום הולדת 38, עם קים קרדשיאן מציעה לראות את האח קרדשיאן בפוסטים שלה ברשתות החברתיות מהאירוע.

כאשר מייסדת SKIMS, 41, שיתפה קטעים דרך אינסטגרם סטוריז מהחגיגה של אחותה, ניתן לראות את מייסדת ארתור ג'ורג', 35, חולפת על פניו ברקע של סרטון אחד.

באדיבות קים קרדשיאן/אינסטגרם

היציאה באה בעקבות ה מתעדכן עם הקרדשיאנים היעדרותו של אלום מ קורטני קרדשיאןחתונת מאי ל טרוויס בארקר.

היעדרותו מהיום הגדול של אחותו אמנם לא נעלמה מעיניו, אבל אין בשר בקר בין האחים. סיפר ​​מקור בקשר אך ורק שרוב דילג על האירוע כי הוא "רוצה להיות פרטי".

"רוב הוא אדם מאוד פרטי", הסביר המקורב מדוע בחר לדלג על נישואי אחותו. "הוא ידע שהחתונה תהיה על הבמה העולמית".

בני הזוג מתכננים אירוע חתונה רביעי "לחגוג איתו [Rob] בלוס אנג'לס" בנוסף למשפחה וחברים אחרים, כולל סבתא של קורטני מרי ג'ו "MJ" קמפבלשלא יכלו להשתתף בחו"ל.

"יש הרבה אנשים שהם עדיין צריכים לחגוג איתם בלוס אנג'לס", אומר המקורב, ומוסיף שמייסד פוש, 43, ומתופף Blink-182, 46, "רוצים לעשות מסיבה גדולה" בעיר הולדתם.

ההופעה הפומבית הנדירה של רוב מגיעה שבועות אחרי אמו קריס ג'נר והאחות קים, קלואה ו קיילי ג'נר זכה במשפט לשון הרע נגד ארוסתו לשעבר של רוב, בלאק צ'ינה. האחיות זכו בתביעה ב-2 במאי, והביסו טענות של התעללות לכאורה, השמצה וביטול של ה-E! סִדרָה, רוב וצ'ינה.

בעקבות תביעת לשון הרע נגד משפחתו של רוב, האקסים היו אמורים לחזור למשפט על רקע האשמות פורנו נקמה אך יישבעו את המחלוקת מחוץ לבית המשפט, על פי הגשת צו מ-20 ביוני שהתקבל על ידי בקשר.

מלבד צרות משפטיות, לקלואי תמיד היה גב של אחיה, מה שעולה בקנה אחד עם המוניטין שלה כקרדשיאן התומכת ביותר.

"אחי חוזר. כאילו, הוא מרגיש יותר בטוח [and] נוח", אמרה במהלך ראיון ביולי 2020 עם "The Morning Mashup" של Sirius XM. "אז, אני חושב שהוא רק התחיל עונה חדשה לגמרי".

קישור מקור