רוני אורטיז-מאגרו של ג'רזי שור, ציר זמן יחסים של Saffire Matos

רוני אורטיז-מאגרו של ג'רזי שור, ציר זמן יחסים של Saffire Matos

הרווק רון חוזר! אחרי כמעט שנתיים של זוגיות, חוף ג'רזי אלום רוני אורטיז-מאגרו ו ספיר מאטוס ביטלו את האירוסין שלהם לאחר יותר משנה של היכרויות.

הזוג אישר בפומבי את מערכת היחסים שלהם באינסטגרם באוקטובר 2020. רוני ו-Saffire שיתפו את התמונות הראשונות שלהם כזוג בזמן חופשה טרופית לשונית דוראדו בפורטו ריקו.

זמן קצר לאחר שאישר את מערכת היחסים ביניהם, רוני פרץ על סאפיר במהלך ראיון עם Us Weekly בנובמבר 2020. "זה שונה בשבילי כי מצאתי מישהו שמוסיף לאושר שלי", אמר אז. "היא תומכת בי. היא אוהבת אותי, אתה יודע, וזה משהו שתמיד חיפשתי. ואני מרגישה שכן [something] שלא קיבלתי בתמורה וזהו [something] שתמיד נתתי לאנשים אחרים. … בהחלט הייתי אומר שאני במקום הכי מאושר שהייתי בו מזה זמן רב."

הם יצאו פחות משנה כשרוני כרע ברך והציע נישואים ל-Saffire ביוני 2021. "אני אוהב אותך", רשם הבוגר של MTV לתמונה דרך אינסטגרם שבה היא מציגה את טבעת היהלומים של ארוסתו דאז. "תודה שנדבקת לצידי בעובי ובדק! עד שהמוות יפריד בינינו! #היא אמרה כן."

מערכת היחסים של רוני וספיר לא הייתה חלקה בעקבות אירוסיהם. הם עוררו שמועות מפוצלות ונפרדו כמה פעמים לפני שהפסיקו אותה באופן רשמי ביוני 2022.

"הם נלחמו כמו משוגעים בתחילת יוני, והפסיקו את זה עד אמצע החודש", אמר מקור. השמש ב-6 ביולי.

הפיצול שלהם הגיע לאחר שחוו כוכבי הריאליטי כמה עליות ומורדות במהלך מערכת היחסים שלהם. לפני שהתארסו, רוני נעצר בגין סכסוך לכאורה על אלימות במשפחה באפריל 2021. יליד ניו יורק שוחרר מאוחר יותר בערבות של 100,000 דולר, לדברי עורכי דינו סקוט אי למון ו לאונרד לוין.

רוני נמנע מלהיות בכלא על ידי הוכחה לכך שהוא השלים מרצונו תוכנית אשפוז למשך 30 יום.

חודש לאחר המעצר, רוני חשף שהוא ו-Saffire עדיין היו אייטם שכן הוא כינה אותה "אשתו לכל החיים" בפוסט של סטורי באינסטגרם.

המשיכו לגלול כדי להעיף מבט אחורה על מערכת היחסים הסוערת של רוני וסאפיר.

קישור מקור