רונלד חברה חדשה אחרי טיפאני פיצול

במים חמים! ארוס בן 90 יום כוכב רונלד סמית' נקרא על ידי אשתו הפרודה טיפאני פרנקו עַל 90 יום: חיי הרווקות על שלקח כסף מחברתו לשעבר בזמן שניסה לעבוד על נישואיהם, אבל מי הייתה האישה בחייו לאחר הפרידה? המשיכו לקרוא כדי לגלות את כל מה שאנחנו יודעים על החברה של רונלד.

מי הייתה חברתו החדשה של רונלד סמית 'ארוס 90 יום בעקבות טיפאני פיצול?

יליד דרום אפריקה פרסם לראשונה רומן חדש בנובמבר 2021 לאחר הפרידה של הזוג TLC באוגוסט.

"תן לי להכיר לכולם את האדם החדש בחיי @laurenleightonfraser אספת אותי כשהייתי למטה!" רונלד, בן 30, כיתוב א TikTok פרסם מחדש דרך אינסטגרם ביום שלישי, 16 בנובמבר. "אתה עמוד תווך אמיתי עבורי, אני מעריך אותך ואת מי שאתה! אתה כל כך תמיכה עבורי וכל רגע איתך הוא כזה שמחה ותענוג שאני נהנה מכל רגע בכל פעם תודה על מי שאתה בחיי ותודה שאתה חלק מהחיים שלי."

ב-TikTok, רונלד שיתף כמה תמונות וסרטונים אהובים שלו ושל לורן. נראה שהיא ביקרה אותו לאחרונה במדינת הולדתו דרום אפריקה, והזיכרונות שלהם מהטיול סונכרנו לשיר "במקרה שלא ידעת" של ברט יאנג. במילים נכתב, "למקרה שלא ידעת / קיבלת את כל כולי / אני שייך לך / כן, אתה הכל שלי / למקרה שלא ידעת / אני משוגע עליך / והייתי תשקר אם אגיד שאוכל לחיות את החיים האלה בלעדייך."

איך טיפאני הגיבה בתחילה למערכת היחסים החדשה של האקס שלה?

זמן קצר לאחר הודעת האינסטגרם של רונלד על מערכת היחסים החדשה שלו, טיפאני פנתה לאינסטגרם לייב כדי לפנות לילדה החדשה של בעלה המנוכר. "רונלד ואני כבר לא ביחד אבל אנחנו עדיין נשואים על הנייר", חזרה המאפרת בפני מעריציה. "הגשנו בקשה להפרדה או מה שלא יהיה, אבל שום דבר עדיין לא ממש ברור".

"יש לו עוד אדם בחייו והוא פרסם היום סרטון באינסטגרם שלו עם שניהם. היא טסה מאמריקה כדי ללכת לראות אותו, שלדעתי זה קצת – הרבה – לא בסדר, כי הוא עדיין גבר נשוי", המשיכה טיפאני. "אבל אני רק ארים את הראש גבוה. אני לא מהסוג שאוהב, להיות במצבים המגעילים והמבולגנים האלה. לא נועדתי להיות במערכת יחסים כזו. זה ממש מוזר. מעולם לא התמודדתי עם מישהו שהוא כזה, רמאי. אני לא מתעסק עם נשים מהסוג הזה. פשוט צריך סוג מיוחד של אדם כדי להיות עם מישהו כשהם עדיין נשואים, אבל מה שלא יהיה, היא בחורה יפה. היא די חמודה והוא נראה שמח."

תושבת מרילנד הוסיפה כי היא לא "תרביץ" לרונלד, איתו היא חולקת את הבת קרלי רוז. "זה כואב. זה פוגע. אבל לאישה כמוני אין ברירה אלא להיות חזקה. אני לא אתן לזה לפגוע בי יותר ממה שזה כבר עשה", היא הודתה, בעודה מאחלת לזוג החדש את הטוב ביותר ומבקשת מהעוקבים שלה לא "לבוא עליהם" באינטרנט כשהיא נראתה מנגבת דמעות. היא גם ביקשה מהעוקבים שלה להפסיק לשלוח את הסרטון של רונלד שלה דרך אינסטגרם DM.

"אני לא רוצה לראות את האדם שאיתו הייתי בחמש השנים האחרונות מוצץ למישהו את הצוואר", הוסיפה. "אני לא מעוניין."

מתי טיפאני ורונלד חזרו להיות ביחד?

עד ינואר, בקשר אישר כי ה ארוס 90 יום: לפני ה-90 יום בוגרים התפייסו ו"עבדו" על משפחתם.

האם טיפאני ורונלד של ארוסת 90 הימים נפרדו שוב?

בעוד שטיפני הציתה מחדש את חיי האהבה שלה בספין-אוף 90 יום: חיי הרווקות, במהלך הסדרה, רונלד שאל אם טיפאני יכולה להביא את בתם קרלי לדרום אפריקה כדי לבקר אותו. במהלך הטיול, השניים הקפידו לעבוד על מערכת היחסים שלהם ובעוד שרונלד הרשים את אמא לשניים במאמצים שלו, נראה שקשר האהבה לא החזיק מעמד.

Discovery+

בטיזר של העונה השלישית, נראה שרונלד לא סיים עם חברתו לשעבר.

"אחרי שהייתי בדרום אפריקה והוא אמר לי כבר חודש שאנחנו ביחד", הסבירה טיפאני למארחת שון רובינסון. "גיליתי שהוא עדיין מדבר עם החברה לשעבר ומקבל ממנה כסף".

"אה אז אתה רוצה ללכת לשם?" הוא ירה בחזרה באמצעות שיחת וידאו. "תעיף את הזין מכאן."קישור מקור