ריאליטי כוכב תמונות ואז נגד.  עַכשָׁיו

ריאליטי כוכב תמונות ואז נגד. עַכשָׁיו

הרבה השתנה מאז שנפגשנו לראשונה ג'ון גוסלין עַל TLCשל ג'ון וקייט פלוס 8 עוד בשנת 2007… כולל הופעתו.

אב לשמונה ילדים – שחולק התאומות קארה ומדי ו מששים קולין, חנהאדן, לאה, אלכסיס וג'ואל עם אשתו לשעבר קייט גוסלין – העלה את שלו סִגְנוֹן משחק בשנים האחרונות. בשנת 2021, נראה שג'ון החליף את הכפכפים שלו בהנעלה אופנתית ובג'ינס רחבים וחולצות טריקו בחליפות יוצרות.

לרוע המזל, למרות שהסגנון שלו התפתח, שלו מערכת יחסים סוערת עם אמא של ילדיו לא. בנובמבר 2021, ג'ון חשף על המופע של ד"ר עוז שלא היה לו דיבר עם שני ילדיו הגדולים, קארה ומדי, בעוד שמונה שנים. ובעוד שהעניינים בין ג'ון לבנו נראים בסדר עכשיו, בספטמבר 2020, קולין האשים את ג'ון בהתנהגות פוגעניתמה שגרם לשירותי הילדים והנוער של המחוז בפנסילבניה לפתוח בחקירה.

על פי הדיווחים, קולין אמר שאביו "הכה" ו"בעט" בו במאמר שנמחק אינסטגרם הודעה. "אבא שלי שקרן", נכתב, דרך אֲנָשִׁים. "אתמול הוא הרביץ לי ולא חשב על זה כלום, הוא נתן לי אגרוף בפנים ונתן לי אף נפוח והתחלתי לדמם. לאחר מכן הוא המשיך לבעוט בי בצלעות אחרי שהייתי על הרצפה. הוא שקרן."

לאחר שקייט קיבלה הודעה על התקרית לכאורה, היא אמרה לרשת, "אתה לא מכניס אגרוף ובועט לילדים שלך. אתה לא בועט בילד. אני לא רוצה לשמוע תירוצים מאף אחד. אני לא רוצה את הילדים שלי בסביבה [Jon]." מאוחר יותר, ה תוכנית ריאליטי אמא קראה לו "אדם אלים ומתעלל."

עם זאת, נציג של ג'ון הפריך את הטענות ואמר בקשר, "ג'ון גוסלין הוא אב אוהב שמעולם לא התעלל בבנו. הוא לא עשה דבר מלבד להורות לילדיו ולנסות להתרחק מעיני הציבור במשך שנים. ההאשמות האחרונות נחשבו מופרכות על ידי מחלקת המשטרה ו-CYS בתוך 24 שעות. ההצהרות הזדוניות של קייט הן הוצאת דיבה ואם יימשכו האשמות השווא שלה בהתעללות, יינקטו צעדים משפטיים".

לפני האירוע לכאורה, אמר מקור בבלעדיות בקשר, "הוא היה שמח עם החברה של ג'ון קולין [Conrad] ונראה היה מותאם היטב לחיות את החיים עם אבא שלו, אחותו חנה ו הילדים של קולין." באוגוסט 2021, ה הזוג הודיע ​​על פרידתם אחרי שבע שנים של היכרויות.

ימים שקדמו להאשמות המזעזעות, קולין שיתף א סלפי עַל מדיה חברתית ציין שהוא "קיבל חתך חדש" והיה "עושה טוב מתמיד"מאז העזיבה פנימייה. "החיים גדולים מכדי לא ליהנות! #חיכמוביום האחרון שלך."

ג'ון וקייט זכו לתהילה בשנת 2007 הודות לסדרת הלהיט שלהם. בני הזוג נישאו ב-1999 והתגרשו לאחר 10 שנות נישואים ב-2009. לג'ון הייתה משמורת על קולין והאנה בעוד שהשאר מששים לגור עם אמם בצפון קרולינה. מאדי וקארה כן משם במכללה.

המשך לגלול כדי לראות תמונות של השינוי של ג'ון לאורך השנים.קישור מקור