ריאן ג'נקינס הרג את ארנב הפלייבוי

באוגוסט 2009, פלייבוי גופתה של הדוגמנית יסמין פיורי נמצאה דחופה לתוך מזוודה בפח אשפה בבואנה פארק, קליפורניה. המוות המטריד נבדק מחדש ביום גילוי חקירהשל רצח פלייבויבכורה ביום שני, 23 בינואר. המשיכו לקרוא לפרטים על מה שקרה.

מי הרג את יסמין פיורי?

בת ה-28 נרצחה על ידי ריאן ג'נקינס, בעלה מזה חמישה חודשים.

גופתה של פיורה הושחתה כאשר הרשויות מצאו אותה בפח אשפה ב-15 באוגוסט 2009. כל שיניה וקצות אצבעותיה היו חסרים, ככל הנראה, במאמץ למנוע מאמצים לזהות אותה. בנוסף, אפה נשבר והיא הוכה קשות. הרשויות הצליחו לזהות את גופתה רק באמצעות המספר הסידורי על שתלי החזה שלה.

כשגופתה התגלתה ג'נקינס, שהיה אז בן 32, נמלט לארץ הולדתו קנדה. הוא הואשם בהריגתו של פיורי, אך הוא נמצא מת בחדר מלון בהופ, קנדה, ב-23 באוגוסט 2009. כוכב הריאליטי לשעבר תלה את עצמו והשאיר מכתב התאבדות בן עמוד אחד על המחשב הנייד שלו שכותרתו "הרצון והצוואה". ."

"בערך מחצית מהמכתב תיאר כמה הוא אוהב אותה, ובאותה נשימה, הוא היה מדבר על כמה היא עשתה אותו מתוסכל ושהוא הרגיש מאוד קנאה בכמה ממערכות היחסים שלה וזה תסכל אותו מאוד", סמל. ביל קוהאנק אמר בזמנו לחדשות CBS.

MEGA

מי זה ריאן ג'נקינס?

ג'נקינס הופיע כמתמודד ב-VH1's מייגן רוצה מיליונרשכיכבה פלייבוי דֶגֶם מייגן האוזרמן, שחיפש בעל אמיד. האוזרמן אמרה מאז שג'נקינס הייתה כמעט הבחירה האחרונה שלה.

"למעשה מאוד אהבתי את ריאן ורציתי לבחור בו כמנצח", היא נזכרה Entertainment Weekly. "קיבלתי את מספר הטלפון שלו והתקשרתי אליו כשלא צילמנו. היינו מדברים בטלפון בלילה. ניהלנו מערכת יחסים טלפונית מחוץ לצילומים, שאיש לא ידע עליהם. בעצם אמרתי לו, 'אני הולך לבחור אותך'”.

עם זאת, כשהיא סיפרה למפיקים את התוכנית שלה, הם דחקו בה לשקול מחדש כי ג'נקינס "לא היה חביב בראיונות שלו", והסביר שהצופים לא ירצו שהוא ינצח. בסופו של דבר היא חיסלה אותו במהלך הגמר.

הזוג התחבר מחדש זמן קצר לאחר סיום הצילומים, וג'נקינס הפתיע את האוזרמן עם החדשות שהוא התחתן עם פיורי בלאס וגאס.

איך נפגשו יסמין פיורי וריאן ג'נקינס?

ג'נקינס ופיורי התחתנו באימפולסיביות בקפלת החתונה הלבנה הקטנה בווגאס ימים ספורים לאחר שנפגשו בקזינו.

"הוא התקשר אליי ואמר, 'אני חייב להגיד לך משהו. הייתי כל כך מוטרד כשעזבתי את ההופעה, נסעתי לווגאס ופגשתי בחורה. היא הנפש התאומה שלי, והתחתנו'", אמרה האוזרמן על שיחתה עם ג'נקינס זמן קצר לאחר סיום הצילומים של התוכנית שלהם.

מארק קרוניןמייסד חברת ההפקה שיצרה מייגן רוצה מיליונר, אמר לרשת שג'נקינס "נואש" לקבל "אשת גביע", והוסיף: "כשהוא הפסיד בסופו של דבר את התוכנית, הוא מהר מאוד מצא לעצמו בלונדינית אחרת בווגאס והתחתן איתה. אני חושב שזה היה הוא שניסה לזכות בתוכנית בסופו של דבר".

זו לא הייתה הגיחה האחרונה של ג'נקינס בטלוויזיה הריאליטי. הוא התחרה כמתמודד ב אני אוהב כסף 3. קרונין אמר שג'נקינס ניסה לזכות בפרס הגדול של 250,000 דולר עבור כלתו החדשה, אבל השיחות שלו הביתה הוכיחו שהוא משוכנע שפיורי בוגד בו.

"הוא כל הזמן אמר לה בטלפון, 'אני הולך לנצח בזה, ואתה ואני הולכים לקבל את החיים שתמיד הבטחתי'", נזכר קרונין. "ואז הוא היה שואל אותה, 'איפה היית אתמול בלילה?' כי הוא במקסיקו מצלם את התוכנית, והיא גרה בלאס וגאס. הוא היה מאוד קנאי ומאוד חשדן כלפיה. למעשה עשינו על זה סיפור בתוכנית. היינו כמו, 'תראה את הבחור הזה, הוא אובססיבי לזה [model] הוא התחתן.' זה היה מצחיק, עד שזה לא היה מצחיק בכלל”.

קישור מקור