ריאן ריינולדס משקף נישואים של 10 שנים עם "החבר הכי טוב" בלייק לייבלי: "אני בר מזל לא ייאמן"

אבן דרך חשובה! ריאן ריינולדס משקף את חגיגת 10 שנות נישואים עם בלייק לייבלי.

תוך כדי דיון על סדרות הדוקוס החדשות, ברוכים הבאים ל-Wrexham, עם הבעלים המשותף של Wrexham AFC, רוב מק'להניריאן בן ה-45 שיבח את בלייק בן ה-34 על שתמך בו כשבחר לרכוש את הקבוצה הוולשית.

ההצעה השחקן הודה שאיזון בין העליות והמורדות של בעלות על ליגה עם קריירת המשחק והמשפחה שלו יכול להיות קשה, אם כי זכה בלייק על כך שהקל על התהליך.

"אני בזוג עם החבר הכי טוב שלי," הוא אמר. "כשזה קורה, אתה מזהה כמה בר מזל יש לך."

גרגורי פייס/שטרסטוק

הוא גם הסביר כיצד רכלנית אלום השלים עם הרעיון לאחר שצפה במשחק עטור הכוכבים של הקבוצה באצטדיון וומבלי.

"שכבנו במיטה אחרי המשחק בוומבלי, וזה אפילו לא היה משחק מרתק במיוחד – הפסדנו אחד-אפס – זו לא הייתה התוצאה שרצינו", בריכת המוות אמר שחקן בידור הערב. "יש לנו [David] בקהאם, רָצוֹן [Ferrell] זה שם, זה פשוט – האווירה בוומבלי היא חשמלית, ואתה מדבר עם כמה מהשחקנים האלה, והם אמרו שכל חייהם יכולים לעבור כספורטאים מקצוענים, ולעולם לא להיכנס לאצטדיון הזה, אז זה ממש רגע נערץ. ”

"אבל אחרי המשחק, שיקרנו [there] והיא אמרה 'אני מבינה'. הייתי כמו, 'מה זאת אומרת אתה מבין?'" ריאן נזכר. "היא הייתה כמו, 'אני עכשיו אובססיבית, אם לא יותר ממך, לגבי המועדון הזה והקהילה הזו והעיר הזו, וכל מה שהיא מייצגת ולאן שהיא יכולה ללכת', ולכן היא אובססיבית כמוני".

הוא הוסיף, "היא כבר, כאילו, מסתכלת על לוחות הזמנים לאורך השנה, תוהה באילו משחקים היא יכולה להשתתף, אז זה די נהדר".

ראיין ובלייק היו קשורים רומנטית לראשונה באוקטובר 2011. פחות משנה לאחר מכן, הזוג קשרו את הקשר בחשאי ב-9 בספטמבר 2012.

באוגוסט 2014, ה אחוות המכנסיים המטיילים כוכבת פרצה מעל בעלה במהלך ראיון עם אָפנָה, "כל מה שאנחנו עושים בחיים, אנחנו עושים ביחד", אמרה אז. "אני יכול לחלוק את חיי עם האדם שהוא הפך להיות, ואנחנו יכולים לצמוח משם."

מאוחר יותר היא דנה ברעיון להביא איתו ילדים לעולם בספטמבר 2014. "הוא החבר הכי טוב שלי. מה אתה עושה עם החבר הכי טוב שלך? אתה לא עושה כלום. אם הייתי יכולה לירוק מלטה של ​​ילדים, הייתי עושה", אמרה השחקנית של Savages מרי קלייר.

בהמשך ילדה בלייק את ילדם הראשון, בתם ג'יימס, ב-2014. היא וריאן הוסיפו מאוחר יותר את פני הבת אינז ב-2016 ואת הבת בטי ב-2019.

קישור מקור