ריברדייל ריברדייל ריאן גרנתם גזר הדין: לילי ריינהרט מגיבה

ריברדייל כוכב לילי ריינהרט הגיבה לעונש המאסר של השחקן לשעבר שלה ריאן גרנתםשגילם את ג'פרי אוגוסטין בעונה 4 של הסדרה המצליחה CW.

"אנחנו לא תובעים אותו, תודה", כתב ריינהארט, בן 26, באמצעות טוויטר בתגובה לציוץ מאת מגווןמדווח על החדשות על מאסר עולם.

גרנתם, בן 24, נידון למאסר עולם ביום רביעי, 21 בספטמבר, בקולומביה הבריטית, בית המשפט העליון של קנדה, לפי תאגיד השידור הקנדילאחר עַל טִבעִי אלום הודה ברצח אמו, ברברה ווייט, ב-31 במרץ 2020. ווייט נמצא מת בבית העיר המשותף שלהם מוקדם יותר באותה שנה. גרנתם נעצר לאחר מכן והואשם ברצח מדרגה ראשונה ומאוחר יותר הודה ברצח מדרגה שנייה.

באדיבות לילי ריינהארט/טוויטר

לשעבר iZombie כוכב ירה באמו ברובה .22, והוא הקליט סרטון שלו מתוודה ברצח זמן קצר לאחר מכן, לפי ה-CBC. יום אחד לאחר מכן, גרנתם החביא לכאורה צורות מרובות של תחמושת במכונית בכוונה להרוג את ראש ממשלת קנדה ג'סטין טרודו. על פי הדיווחים הוא שינה את דעתו ושקל להשתתף בירי המוני באוניברסיטת סיימון פרייזר, שם נרשם כסטודנט, או בגשר שער האריות בקנדה. עם זאת, גרנתם הפך את עצמו למשטרת ונקובר במקום זאת.

"אני לא יכול להסביר או להצדיק את מעשיי. אין לי תירוץ", ה יומנו של חנון על פי הדיווחים אמר שחקן בדיון בבית המשפט ביוני. "כואב לי לחשוב עד כמה בזבזתי את חיי. לנוכח משהו כל כך נורא, להגיד 'סליחה' נראה כל כך חסר טעם. אבל מכל סיב של הווייתי, אני מצטער."

ריברדייל ריברדייל ריאן גרנתם גזר הדין: לילי ריינהרט מגיבה
באדיבות ה-CW/YouTube

פסק הדין עבור גרנתם קבע כי הוא לא יהיה זכאי לאפשרות לשחרור על תנאי למשך 14 שנים, והוא חייב לפעול על איסור נשק לכל החיים.

עורך הדין של בוגר CW, כריס ג'ונסוןדיבר על מרשו במהלך הדיון בגזר הדין שלו ביוני וטען כי לא פעל מתוך זדון.

"בזמן העבירה, ההרג הזה לא נעשה מתוך שנאה או איבה", אמר אז ג'ונסון. "זה נעשה בחשיבה הפרועה של מר גרנתם, כדי למנוע מאמו לראות מה הוא חשב שהוא עומד לעשות."

לפי ה-CBC, השופטת קתלין קר שקל את המאבקים בבריאות הנפש של גרנתם כשנודע שהוא ביקש סיוע פסיכיאטרי בזמן שהיה בכלא. על פי הדיווחים, היא תייגה את המקרה כ"קורע לב" ו"טראגי", אך ציינה שהבחירה של גרנת'ם להסגיר את עצמו הייתה "חסד מציל". הרשת דיווחה גם כי נראה שהנאשם מתחרט על מעשיו.

ביום חמישי, 22 בספטמבר, ג'ונסון ציין בפומבי שמרשו עבד על שינוי "חייו" לאחר שנעצר.

"הוא קיבל הרבה סיוע פסיכולוגי והוא נאבק במה שהוא עשה והתמודד עם זה", אמר ג'ונסון בהצהרה שהגיעה לידי E! חֲדָשׁוֹת. "אבל הוא מקווה שיוכל להקדיש את שארית חייו לתיקון".קישור מקור