ריהאנה אותרה בפעם הראשונה מאז לידה לתינוק

ריהאנה אותרה בפעם הראשונה מאז לידה לתינוק

אמא עסוקה! ריהאנה יצאה בלוס אנג'לס שישה ימים בלבד לאחר שילדה את התינוק מספר 1, בן, עם A$AP רוקי.

מייסדת פנטי ביוטי, בת 34, צולמה ביום חמישי, 19 במאי, כשהיא מטפסת לרכב שטח שחור כשהיא יוצאת מביתה במערב הוליווד עם שומר ראש בגרור, על פי תמונות שהגיעו לידי TMZ. רירי נראה היה לבד במהלך הבילוי.

האמא הטרייה נראתה מסוגננת במכנסי טרנינג שחורים גדולים וסווטשירט אפור, שאותם היא אבזרה במשקפי שמש וערימה של שרשראות זהב.

ריהאנה ו-A$AP, בת 33, קיבלו את פניו של תינוק ב-13 במאי, לפי הרשת. חיים וסגנון/בקשר אישר את הלידה ב-19 במאי.

ספקולציות הריון החלו להסתחרר לראשונה בנוגע לזמרת "Love on the Brain" בנובמבר 2021, חודשיים לפני שהיא אישרה את השמועות בעצמה כשהיא מציגה את גבשושית התינוק הגדלה שלה בעיר ניו יורק בפברואר 2021.

"איך החבורה הגיעה לחודש ההיסטוריה השחורה," ה שמיניית האוקיינוס השחקנית כתבה את גילוי ההיריון שלה באמצעות אינסטגרם. התמונות הציגו את ילידת ברבדוס חושפת את גבשושית התינוק שלה בג'ינס ומעיל ורוד ארוך כשהיא מחזיקה ידיים עם A$AP ברחובות הארלם.

בני הזוג מהרשימה בהחלט היו מוכנים לקבל את פני ילדם הראשון והפכו "מאוהבים מתמיד" במהלך ההריון של ריהאנה, אמר מקורב בקשר אך ורק בינואר.

"היא תמיד רצתה להיות אמא ועכשיו זה קורה לה", התפרץ המקורב והוסיף שההריון של זמרת "הילדה היחידה" היה "הגשמת חלום".

זוכה הגראמי פתח על החוויה בפברואר. "הכל מסע מרגש עד כה. אני פשוט לוקחת את זה כמו שזה בא בכל שבוע", אמרה אז ל-Entertainment Tonight. "תמיד יש משהו חדש ואני פשוט לוקח את זה ואני נהנה מזה."

A$AP ציין שהוא "נרגש" מכל הבלתי ידועים של האבהות. "אני פשוט נרגש ממה שאני עדיין לא יודע. הכל חדש לי", הסביר.

היה ברור שהראפר "הלל את האדון" היה המום לחלוטין על הגוף המשתנה של ריהאנה. "לא לשקר או לגז, פשוט מעולם לא ראיתי נקבה נראית כל כך יפה בהריון", סיפרה ילידת ניו יורק תוֹסֶפֶת באותו חודש.

זמן קצר לפני שקיבלו את פני בנם, Ri ו-A$AP עורר שמועות על אירוסין. בקליפ של הראפר ל-"DMB", שיצא ב-5 במאי, יש סצנה עם הזמרת שרומזת להן להיצמד. בצילום אחד, גריל הזהב של A$AP קרא, "תנשא לי?" בעוד ריהאנה אומרת, "אני כן." הקליפ מסתיים כשהזוג מחייך יחד בעוד רי לובשת רעלה אדומה.

חודשיים לפני כן, זמרת "Umbrella" צולמה עונדת טבעת יהלום גדולה על האצבע בזמן קניות בגדי תינוקות בלוס אנג'לס ב-20 במרץ.

ימים לאחר מכן, ריהאנה ענדה את אותה טבעת בזמן שהייתה בסנטה מוניקה. היא הגיבה לצלם שהעיר על "הטבעת היפה" שלה ושאלה אם היא מאורסת. "הטבעת הישנה הזו?" ריהאנה צחקה בסרטון שהגיע לידי דואר יומי.

קישור מקור