ריהאנה ואסאפ רוקי 'כל כך מאוהבים' בבייבי מס' 1

לאחר הלידה של ריהאנה ו A$AP רוקיהתינוק של התינוק, זוג האופנה הגבוה "מתמקמים בהורות" ו"כל כך מאוהבים" בתינוק שלהם, אומר מקור בלעדית בקשר.

"הילד הקטן של ריהאנה ו-A$AP מקסים. לא הרבה אנשים פגשו עדיין את צרור השמחה שלהם, אבל הם שלחו תמונות ויש להם חברים ב-FaceTimed בהתרגשות איתו", אומר המקורב. "הוא הכלאה בין שניהם והוא זעיר לחלוטין. בחלק מהאורות הוא נראה כמו A$AP ובאחרים, ריהאנה. יש לו את העיניים של ריהאנה!"

בעוד ילידי ברבדוס וברוקלין מקבלים את טעמם הראשונים של הורות, נראה שהם מסתגלים בשמחה. ריהאנה, בת 34, "מסתדרת טוב", מגלה המקור, והוסיפה שזמרת "Diamonds" אומרת "להיות אמא זה הדבר הכי טוב שקרה לה".

Image Press Agency/NurPhoto/Shutterstock

ריהאנה ו-A$AP, 33, קיבלו את פניהם ב-13 במאי בלוס אנג'לס. מאז, הם מטפלים בתינוק שלהם בנווה המדבר בבוורלי הילס של RiRi, אומר המקורב.

"היא ו-A$AP מתמקמות בהורות בביתה הסגור בבוורלי הילס לוס אנג'לס ולא יכולות לחכות לנסוע שוב ולהכיר את הקטנה שלהם באופן אישי לאהובים."

למרות שבני הזוג להוטים להציג את צרור השמחה שלהם למשפחתם בחו"ל, הם נהנים מהזמן שלהם בטיפול בתינוקם בבית, שם יש להם חדר ילדים "עצום" המצויד בחדר ארונות. בנוסף, מציין המקור, "יש לילות שהתינוק ישן בעריסה בחדר השינה של A$AP ושל ריהאנה כי הם רוצים להיות איתו כל הזמן".

"הם כל כך מאוהבים. למיטב ידיעתי, בני הזוג עדיין לא שכרו מטפלת כי הם מרגישים שחשוב להתחבר לתינוק כמשפחה, במיוחד במהלך השבועות הראשונים”.

עם כל הפרטים המרגשים סביב הפיכתם של ריהאנה ו-A$AP להורים, הזוג עדיין לא חשף את שם התינוק שלהם.

"הם יכריזו על שמו כשירגישו מוכנים", אומר המקור.

ריהאנה ו-A$AP אישרו לראשונה את הרומן ביניהן בנובמבר 2020 לאחר שעוררו שמועות על היכרויות במשך שנים קודם לכן. הם הודיעו על הריון בינואר 2022.

"איך החבורה הגיעה לחודש ההיסטוריה השחורה", כתבה ריהאנה את גילוי ההיריון שלה באמצעות אינסטגרם.

קישור מקור