ריהאנה ו- ASAP Rocky Baby Photos: תמונות של בנם

ריהאנה ו- ASAP Rocky Baby Photos: תמונות של בנם

מקסים! ריהאנה ו A$AP רוקי חשפו את התמונות הראשונות של בנם התינוק.

זמרת "Diamonds", בת 34, חלקה ביוקר טיק טוק סרטון של בנה שבעה חודשים לאחר שקיבלה את ילדה הראשון עם החבר A$AP רוקי, בן 34.

"Hacked", אמן "Disturbia" כתב את הקליפ בשובבות בשבת, 17 בדצמבר.

ריהאנה, שילדה את ילדה בלוס אנג'לס, ילדה ביום שישי, 13 במאי, לפי TMZ.

שמועות על כך שריהאנה בהריון נפוצו לראשונה בנובמבר 2021. בינואר 2022, מייסד Fenty Beauty והראפר של "Fashion Killa" אישר שהם מצפים לתינוק מספר 1 עם צילום תמונות ברחבי הארלם, ניו יורק. היא הציבה את הבייבי באמפ שלה בתצוגה מלאה בתמונות, ואישרה את החדשות. "איך החבורה הגיעה לחודש ההיסטוריה השחורה", כתבה ריהאנה את גילוי ההיריון שלה ב-2 בפברואר באמצעות אינסטגרם.

לאחר שהכריזה רשמית על הריונה הראשון, ריהאנה המשיכה להשמיע מספר הצהרות אופנתיות בעודה מטלטלת את גבשושית התינוק שלה.

בתור ה זוּג חיכו לבואו של בנם, סיפר מקורב בקשר באופן בלעדי בינואר שההורים היו "מאוהבים מתמיד".

"היא תמיד רצתה להיות אמא ועכשיו, זה קורה לה", אמר המקור בזמן שחשף שלהיות אמא היה "הגשמת חלום" עבור זמרת "דיסטורביה".

כך סיפר מקור נוסף בקשר שהזוג "בהחלט רואה את עצמו מתחתן" בעתיד. "זו רק ההתחלה של הפרק החדש והמרגש שלהם", שיתף מקורב על הזוג A-list.

A$AP רוקי הוכיח את אהבתו בזמן ששטף את כוכב הפופ במהלך ההופעה הראשונה שלהם בשטיח האדום לאחר הודעת ההיריון. "לא לשקר או לגז, פשוט מעולם לא ראיתי נקבה נראית כל כך יפה בהריון", אמר תוֹסֶפֶת תוך כדי השתתפות באירוע שחגג את Fenty Beauty ו-Fenty skin בפברואר 2022.

בינתיים, גם זמרת "Umbrella" התלהבה מההריון הראשון שלה ואמרה שהיא אוהבת להיות בהריון. "זה הכל מסע מרגש עד כה. אני פשוט לוקח את זה כמו שהוא מגיע כל שבוע. תמיד יש משהו חדש ואני פשוט לוקחת את זה ואני נהנית מזה", אמרה בפברואר", אמרה. בידור הערב בפברואר.

המשיכו לגלול כדי לראות תמונות מקסימות של הילד הראשון של ריהאנה ו-A$AP רוקי ביחד.

קישור מקור